روایت پروانه معصومی از نقشی که در سریال امام علی (ع) بازی کرد

به گزارش بابا آب داد، پروانه معصومی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، درباره حضور خود در سریال ماندگار امام علی (ع) گفت: بازی در مجموعه تلویزیونی امام علی (ع) برایم اصلا سخت که نبود هیچ، بلکه لذت بخش هم بود، یک روز داوود میرباقری باری حضور دراین مجموعه از من دعوت کرد و زمانی من در این مجموعه به ایفای نقشم اغاز شد که همه سکانس های این مجموعه ضبط شده بود و در ادامه صحنه های مربوط به من فیلمبرداری شد که ضبط کلیه این سکانس ها ده روز طول کشید.

روایت پروانه معصومی از نقشی که در سریال امام علی (ع) بازی کرد

وی در ادامه افزود: کار با داوود میر باقری و دیگر عوامل مجموعه تلویزیونی امام علی (ع) برایم فوق العاده لذت بخش بود و همه چیز در آن برهه خوب پیش رفت.

این بازیگر سینما در خصوص اینکه آیا برای ایفای نقش در قالب شخصیت هاجر همسر مالک اشتر مطالعه زیادی کرده است، اظهار کرد: خیلی برای ایفای نقش هاجر مطالعه نکردم شاید بهتر است بگویم 80 درصد ماجرای داستان زندگی هاجر را داوود میر باقری برایم گفت و بسیار برای ایفای این نقش به من کمک کرد.

معصومی درباره ویژگی های کار با داریوش ارجمند شرح داد: زمانی که با داریوش ارجمند در سریال امام علی (ع) همبازی شدم اولین تجربه همکاری امان نبود چرا که ما در گذشته در فیلم سینمایی ناخدا خورشید تجربه همکاری با هم را داشتیم به همین خاطر به خوبی توانستیم از پس نقش هاجر و مالک اشتر بر بیاییم.

بازیگر سریال امام علی (ع) ادامه داد: نیروی مثبتی که ما عوامل سریال امام علی (ع) در این مجموعه داشتیم را می توان از کیفیت بازی بازیگران و به طور کل خروجی این مجموعه احساس کرد. چرا که نه تنها بازیگران این مجموعه بلکه همه عواملی که در ساخت سریال امام علی (ع) دست داشتند با عشق به این حضرت کار کرده و با عشق به ایشان تلاش کردند و بهتر است بگویم همه با نیت قلبی و اعتقاد به امام علی (ع) برای این مجموعه آمده بودند.

بازیگر سینما و تلویزیون بیان نمود: هنوز اتفاقاتی می افتد که من را به یاد سریال امام علی (ع) می اندازد، همین امروز بود که در تلویزیون نماز مسجد کوفه را دیدم و این صحنه ها یادآور آن روزها شد که در بخشی از سریال که ما باید نماز را در ایوان کوفه می خواندیم من کمی از تعدد ضبط سکانس ها خسته شده بودم و جمال شورجه به من می گفت: فقط دو رکعت دیگر باقی مانده لطفا تحمل بیاورید، شنیده ام که جمال شورجه این روزها در بستر بیماری است، برای سلامتیش دعا می کنم.

معصومی در خصوص اعتقاد قلبی خود به امام علی (ع) و ارادتی که به شب های پرفضیلت قدر دارد، خاطر نشان کرد: خیلی زیاد به حضرت علی (ع) اعتقاد دارم، همانطور که همه ما به این حضرت اعتقاد داریم، فکر می کنم کمتر کسی باشد که مانند من نباشد. این یک واقعیت است که هر جایی انسان در کاری می ماند وقتی یک یا علی می گوید درها به رویش باز می شود.

منبع: همگردی

به "روایت پروانه معصومی از نقشی که در سریال امام علی (ع) بازی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت پروانه معصومی از نقشی که در سریال امام علی (ع) بازی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید