ماجرای شایعه سکته امین حیایی و ولیچر نشینی اش

به گزارش بابا آب داد، امین حیایی با پای شکسته روی ویلچر نشسته است و به همراه چند تن از مسئولان و کادر درمان بیمارستان در حال گرفتن عکس یادگاری است. تصویری که هر چند تازه نیست، اما بعضی رسانه ها روز گذشته دوباره آن را منتشر کردند و شایعه عجیب سکته امین حیایی را سر زبان ها انداختند.

ماجرای شایعه سکته امین حیایی و ولیچر نشینی اش

به گزارش بابا آب داد، اما آنالیز ما نشان می دهد که این خبر شایعه ای بیش نیست و تصویر منتشر شده مربوط به آذرماه 1396 است. درست زمانی که امین حیایی سر ضبط فیلم سینمایی درخونگاه به کارگردانی سیاوش اسعدی بود که هنگام فیلمبرداری یکی از سکانس ها در قزوین پای راست اش شکست.

همان زمان روزبه معینى مدیر برنامه هاى امین حیایى و مشاور پروژه سینمایى درخونگاه در این رابطه گفته بود که در یکی از صحنه های فیلم قرار بوده امین حیایى در کارخانه اى در قزوین از سقف وانت به پشت ماشین بپرد. اما در هنگام پرش پالت چوبى کف وانت شکسته و مچ پاى امین حیایی پیچ خورده و دچار آسیب شده است.

بیوگرافی امین حیایی

امین حیایی متولد 19 خرداد 1349 در تهران است و کار بازیگری را در سال 1370 با یک تئاتر بچه ها به کارگردانی ثریا قاسمی شروع کرد. اما زمان زیادی طول کشید تا او بتواند به عنوان بازیگر نقش اول در یک فیلم سینمایی حضور پیدا کند. البته در اولین نقش آفرینی اش هم شانس چندانی نداشت و به عنوان بازیگر نقش اول در فیلم سیب سرخ حوا نتوانست به موفقیتی برسد. اما در سال 82 با بازی در دو فیلم مهمانی و کما توانست به معروفیت برسد.

از جمله افتخارات امین حیایی می توان به سیمرغ بلورین برترین بازیگر نقش اول مرد در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر، جایزه برترین بازیگر نقش اول مرد در بیست و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر و دیپلم افتخار برترین بازیگر نقش اول مرد در جشنواره سی و ششم فیلم فجر اشاره نمود.

همسر وی نیلوفر خوش خلق از بازیگران سینمای ایران است.

او در پانزدهمین جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش دوم برای فیلم براده های خورشید شد.

از جمله سوابق بازیگری امین حیایی نیز می توان به فیلم هایی همانند خودزنی، رژیم طلایی، مهمان، ستاره می گردد، سلام بر عشق، عروس فراری، رز زرد، شارلاتان، زن ها فرشته اند، تکیه بر باد، بوی خون، شب، بیداری رویاها، آقازاده، قلب یخی، ساخت ایران، جانان، چشم و گوش بسته، درخونگاه، شعله ور، آسمان من، دارکوب، خانوم، ثبت با سند برابر است، سه بیگانه، هلن، سن پطرزبورگ، چه کسی امیر را کشت؟، اخراجی ها و دایره زنگی اشاره نمود.

منبع: فرارو

به "ماجرای شایعه سکته امین حیایی و ولیچر نشینی اش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای شایعه سکته امین حیایی و ولیچر نشینی اش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید