جزئیات تیراندازی در بزرگراه بعثت تهران ، سرنوشت پلیسی که چاقو خورد چه شد؟

به گزارش بابا آب داد، رئیس کلانتری 147 گلبرگ تهران جزئیات تیراندازی در بزرگراه بعثت و مجروحیت مامور پلیس حین عملیات دستگیری یک سارق خودرو را تشریح کرد.

جزئیات تیراندازی در بزرگراه بعثت تهران ، سرنوشت پلیسی که چاقو خورد چه شد؟

به گزارش بابا آب داد به نقل از فارس، سرهنگ ابراهیم شریفی مقدم رئیس کلانتری 147 گلبرگ تهران گفت: شامگاه چهارشنبه گذشته ماموران گشت کلانتری برای پیشگیری از وقوع جرم در محدوده استحفاظی کلانتری در حال گشت زنی بودند که با راننده یک پراید نقره ای رنگ که در کنار خودروی پژو 206 درحال بازکردن در خودروی پژو بود روبرو شدند.

وی اضافه نمود: ماموران در استعلام از پلاک خودروی پراید اطلاع پیدا کردند که این خودرو چند روز قبل به سرقت رفته است.

سرهنگ شریفی مقدم اضافه نمود:در همین لحظه راننده با مشاهده پلیس پشت فرمان پراید نشسته و در بزرگراه بعثت به صورت یکطرفه پا به فرار گذاشت.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران به تعقیب سارق جوان پرداخته و با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی کردند; راننده نیز به ناچار خودرو را در کنار بزرگراه متوقف کرده و با پای پیاده سعی بر فرار داشت که ماموران راننده پراید را در حلقه محاصره خود گرفتار کردند که در این صحنه سارق جوان با در دست دریافت چاقو به سمت ماموران حمله کرد.

رئیس کلانتری 147 گلبرگ گفت: در حمله این سارق مسلح یکی از ماموران از ناحیه پهلو هدف ضربه چاقو قرار گرفت اما مامور زخمی پیروز به زمینگیر کردن سارق چاقو به دست شد.

سرهنگ شریفی مقدم گفت: در بازرسی از خودروی متهم 5 دستگاه ضبط و پخش 205، 7 باتری و لوازم سرقتی دیگری به دست آمد.

گفتنی است که مامور جوان که از ناحیه طحال زخمی شده بود به بیمارستان منتقل شد و پس از عمل جراحی بهبود یافت. همچنین متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

منبع: همشهری آنلاین

به "جزئیات تیراندازی در بزرگراه بعثت تهران ، سرنوشت پلیسی که چاقو خورد چه شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات تیراندازی در بزرگراه بعثت تهران ، سرنوشت پلیسی که چاقو خورد چه شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید