جدیدترین نسخه اپلیکیشن راننده اسنپ منتشر شد

به گزارش بابا آب داد، مهم ترین و جذاب ترین قابلیت جدید نسخه اپلیکیشن راننده اسنپ انتخاب مقصد منتخب است. با فعال کردن این گزینه راننده پس از معین کردن مقصد مورد نظر فقط درخواست هایی را دریافت می کند که در همان محدوده باشند.

جدیدترین نسخه اپلیکیشن راننده اسنپ منتشر شد

نسخه جدید اپلیکیشن راننده که به گفته روابط عمومی اسنپ، کامل ترین و بهترین نسخه آن است، دارای سه قابلیت جدید و کارآمد در راستای نظم و راحتی بیشتر کار رانندگان این ناوگان است. مهم ترین و جذاب ترین قابلیت جدید این نسخه انتخاب مقصد منتخب است. با فعال کردن این گزینه راننده پس از تعیین کردن مقصد مورد نظر فقط درخواست هایی را دریافت می کند که در همان محدوده باشند. دو قابلیت دیگر این نسخه اپلیکیشن، دریافت درخواست سفرهای چندگانه و همینطور امکان مرور گزارش عملکرد روزانه و ماهانه است که در آن اطلاعاتی از جمله تعداد سفر اجرا شده، کیلومتر طی شده و همینطور مجموع درآمد خالص ثبت شده است. علاوه بر این سه قابلیت، در منوی تنظیمات و تعیینات کاربری و همینطور پیام ها تغییراتی برای دسترسی ساده تر ایجاد شده است.

دریافت درخواست سفرهای چندگانه

با استفاده از این ویژگی کاربران راننده اسنپ امکان دریافت چند درخواست سفر همزمان را خواهند داشت. در حالتی که اپلیکیشن راننده روشن است، سه درخواست سفر همزمان برای او ارسال می شود. با مشاهده جزئیات سفر مانند مبدا، مقصد و هزینه سفر، راننده می تواند یکی از سه درخواست دریافت شده را انتخاب کند. این امکان به راننده اختیار عمل بیشتری در قبول دریافت سفر می دهد و البته برای استفاده از آن باید سرعت عمل بیشتری در انتخاب درخواست سفر داشته باشد چرا که این درخواست ها به صورت مشترک برای چند کاربر راننده ارسال می شود. بلافاصله بعد از قبول سفر از سوی راننده، این درخواست از اپلیکیشن دیگر کاربران راننده حذف خواهد شد. با این قابلیت درخواست سفر زودتر پذیرفته می شود و رانندگان اختیار عمل بیشتری دارند تا سفرهای خود را مدیریت کنند.

انتخاب مقصد منتخب

با قابلیت انتخاب مقصد منتخب، راننده تعیین می کند که قصد حرکت به کدام نقطه از شهر را دارد و اپلیکیشن اسنپ فقط درخواست هایی را برای او ارسال می کند که در محدوده مقصد منتخب راننده است. انتخاب مقصد منتخب برای کاربران راننده بسیار کاربردی است، خصوصا برای کسانی که می خواهند به صورت پاره وقت در اسنپ کار کنند و برای مثال در جهت رفت و آمد روزانه شان به محل کار هم جهتهای خود را به مقصد مشترک برسانند.

چنین رانندگانی که در انتها روز کاری قصد بازگشت به منزل را دارند، می توانند با انتخاب مقصد خود، درخواست های سفری را انتخاب کنند که در این جهت وجود دارد. برای استفاده از این قابلیت، راننده ابتدا باید اپلیکیشن را در حالت خاموش قرار دهد، سپس گزینه مقصد منتخب را انتخاب کند و مقصد مورد نظر خود را روی نقشه تعیین کند. علاوه بر این رانندگان می توانند مقصد های منتخب همیشگی خود را (برای نمونه منزل یا محل کار) به عنوان مقصد پر کاربرد در اپلیکیشن ذخیره کنند.

گزارش عملکرد روزانه و ماهانه

در نسخه جدید اپلیکیشن، اسنپ با تغییرات گرافیکی در بخش تنظیمات، دسترسی به پیام ها را ساده تر کرده است. رانندگان در قسمت بالایی اپلیکیشن می توانند هشدار پیام های ارسالی را به راحتی مشاهده کنند. علاوه بر این بخش تازه ای به اطلاعات مربوط به کارکرد رانندگان افزوده شده است. در بخش گزارش عملکرد رانندگان زین پس می توانند مسافت طی شده به کیلومتر، خالص درآمد، تعداد سفرهای اجرا شده را به صورت روزانه و ماهانه مشاهده کنند. علاوه بر این تعداد سفرهای کنسل شده توسط راننده و درصد قبولی هم به صورت روزانه در این بخش ثبت می شود.

با استفاده از این گزارش عملکرد رانندگان می توانند آمار دقیقی از فعالیت خود در اسنپ داشته باشند و برای مدیریت زمان و محاسبه درآمد از آن استفاده کنند. از این گذشته رانندگان اسنپ می توانند با در نظر دریافت مسافت طی شده ای که در این بخش ثبت می شود، میزان سهمیه بنزین خود را محاسبه کنند.

می توانید آخرین و کامل ترین نسخه اپلیکیشن اسنپ رانندگان با شماره 3.2.5-313 را از اینجا دانلود کنید.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "جدیدترین نسخه اپلیکیشن راننده اسنپ منتشر شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "جدیدترین نسخه اپلیکیشن راننده اسنپ منتشر شد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین نسخه اپلیکیشن راننده اسنپ منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید