نرم افزار حسابداری شرکتی و اتوماسیون حسابداری دارای چه امکاناتی هستند؟

به گزارش بابا آب داد، پیش از این ، داده های کسب و کار به صورت دستی به وسیله حسابداران نوشته می شد. امروزه با وجود نرم افزار حسابداری شرکتی و اتوماسیون حسابداری ، کسب و کارها از ورود و پیگیری سالم داده ها در فرآیندهای حسابداری اطمینان حاصل می نمایند ؛ زیرا حجم تجارت دائماً افزایش می یابد. با توسعه فناوری ، این برنامه های حسابداری امکانات بیشتری پیدا نموده اند که در ادامه به آنالیز نقش نرم افزار حسابداری شرکتی در فرآیند جامع مالی و امکانات آنها می پردازیم.

نرم افزار حسابداری شرکتی و اتوماسیون حسابداری دارای چه امکاناتی هستند؟

امکانات نرم افزار حسابداری شرکتی و اتوماسیون حسابداری

امروزه بیشتر مشاغل تمام تراکنش های مالی خود را با برنامه های نرم افزار حسابداری شرکتی و اتوماسیون حسابداری پیگیری می کنند. امکانات این نرم افزارها مزایای زیر را به همراه داشته است ؛

 • کارکنان می توانند زمان بیشتری را به وظایف دیگر اختصاص دهند ؛
 • اطلاعاتی مانند کل مبلغ فروش به راحتی قابل دسترسی است ؛
 • خطاهایی که می تواند تفاوت های زیادی در محاسبات مالی ایجاد کند به حداقل می رسد. به حداقل رساندن خطاها راندمان کار را افزایش می دهد ؛
 • گزارشات مربوط به تاریخچه معاملات و جزئیات سهام که احتیاج به کوشش و زمان دارد به راحتی در مدت زمان کوتاهی تهیه می شود ؛
 • فقط افراد مجاز می توانند از برنامه های حسابداری استفاده کنند. به این ترتیب از دسترسی افراد خارج از شرکت به اسناد جلوگیری شده و امنیت داده ها تضمین می شود.

چگونه نرم افزار حسابداری شرکتی و اتوماسیون حسابداری مناسب را انتخاب کنیم؟

از آنجایی که هدف اولیه شرکت های تجاری کسب سود است ، واحد حسابداری یکی از واحدهای مهم به شمار می آید. مهم است که برنامه مورد استفاده در این واحد ، برای عملکرد تجاری شرکت مناسب باشد. بنابراین ، برای اینکه این برنامه به عنوان برنامه مناسب پذیرفته شود ، شرکت باید برای تمام فرآیندهای خود راه چاره ارائه دهد.

یک برنامه نرم افزار حسابداری شرکتی و اتوماسیون حسابداری زمانی مفید است که دارای نوآوری های مورد احتیاج باشد و بتواند احتیاجها را برآورده کند. به همین علت هنگام انتخاب برنامه حسابداری ابتدا احتیاجها معین می شود. برنامه حسابداری این امکان را برای کسب و کارها فراهم می نماید تا بتوانند خرید ، فروش ، وصول ، پرداخت ، گاوصندوق ، بانک ، چک ، سفته و معاملات مشابه را با جزئیات پیگیری کنند . علاوه بر اینها ، کسانی که می خواهند معاملات رسمی را با جزئیات دنبال کنند باید از یک برنامه حسابداری عمومی استفاده کنند .

آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی نیز در برنامه های نرم افزار حسابداری شرکتی و اتوماسیون حسابداری منعکس شده است. برنامه های ارائه شده به عنوان برنامه های پیش حسابداری آنلاین با آخرین نسخه های خود استفاده می شوند. برنامه های حسابداری آنلاین که می تواننید از هر کجا و در هر زمان به آنها دسترسی داشته باشید و مزیت کار مستقل از زمان و مکان را ارائه می دهند ، احتیاجی به پشتیبان گیری و به روزرسانی نسخه ندارند.

امکان دسترسی به برنامه های نرم افزار حسابداری شرکتی و اتوماسیون حسابداری آنلاین از همه دستگاه ها و در دسترس بودن سرویس پشتیبانی زنده ، استفاده کارآمدتری را فراهم می کند. بعلاوه مهم است که این حمایت به وسیله افرادی با دانش و تجربه انجام شود که می توانند پاسخ های رضایت بخشی و مشاوره بدهند.

هنگام انتخاب برنامه نرم افزار حسابداری شرکتی و اتوماسیون حسابداری ، مشاوران مالی مسئول حسابداری شرکت می توانند دقیق ترین هدایت را در خصوص اینکه کدام نرم افزار برترین انتخاب برای شرکت است ارائه دهند.

برنامه نرم افزار حسابداری شرکتی و اتوماسیون حسابداری چه ویژگی های دیگری باید داشته باشد؟

برنامه نرم افزار حسابداری شرکتی و اتوماسیون حسابداری نه تنها برای مدیریت مالی که از نظر حقوق کارمندان و روابط شما با مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است. برنامه حسابداری ویژگی های زیر را نیز شامل می شود ؛

 • مدیریت چند شرکتی
 • امکان ایجاد فهرست قیمت ها
 • قالب های فاکتور و پیش فاکتور سریع
 • امکان گزارش هزینه های پروژه محور
 • برطرف تمام احتیاجها در یک صفحه نمایش
 • صورتحساب اتوماتیک سفارشات از بازار
 • صفحه های گزارش های مالی گسترده ، ساده و پویا
 • ماژول ردیابی حساب های جاری عملی و آسان و قابل درک در یک صفحه
 • فرصتی برای تحلیل تجزیه عایدی با گزینه هایی در ماژول محصولات

در نتیجه

برنامه نرم افزار حسابداری شرکتی و اتوماسیون حسابداری مخصوص شرکت شما کنترل مالی را کاملاً به شما واگذار می نماید و در عین حال حجم کاری تان را به مقدار قابل توجهی کاهش می دهد. با این نرم افزار حسابداری زمان و پول خود را سریع تر مدیریت می کنید.

منبع: اتاق

به "نرم افزار حسابداری شرکتی و اتوماسیون حسابداری دارای چه امکاناتی هستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نرم افزار حسابداری شرکتی و اتوماسیون حسابداری دارای چه امکاناتی هستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید