ترافیک سنگین در محور های شرقی تهران، هزار فردا یکطرفه می شود

به گزارش بابا آب داد، فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون عبور انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز سنگین و پر حجم گزارش شده و خودرو ها به مرور در حال عبور از این محور مواصلاتی کشور هستند.

ترافیک سنگین در محور های شرقی تهران، هزار فردا یکطرفه می شود

به گزارش گروه اجتماعی بابا آب دادایرج کهریزی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در خصوص اوضاع ترافیکی محور های هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز سنگین و پر حجم گزارش شده و در شهر های عبوری این محور مانند بومهن، جاجرود، رودهن، و... به سمت شمال کشور شاهد ترافیک سنگین هستیم.

وی با بیان اینکه حادثه خاصی در محور های مواصلاتی شرق استان رخ نداده، گفت: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه نیمه سنگین و روان در جریان است و هم وطنان بدون گره ترافیکی در حال عبور از این محور مواصلاتی هستند.

کهریزی اضافه نمود: با توجه به حجم خروجی خودرو هایی که از استان تهران به سمت شمال کشور در حرکت هستند، محور هراز از ساعت 18 فردا از رودهن به سمت شمال مسدود و ساعت 19 از آب اسک به سمت رودهن به صورت یکطرفه در خواهد آمد و این ممنوعیت تا ساعت 24 بامداد ادامه خواهد داشت.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران ادامه داد: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم نیمه سنگین و روان گزارش شده و هم وطنان به سهولت و بدون گره ترافیکی در حال عبور از این محور های ترانزیتی کشور هستند.

وی تاکید کرد: هموطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودرو های جلوی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز، عدم تغییر جهت ناگهانی در جهت های بزرگراهی، رعایت مدیریت زمان سفر و حقوق شهروندی می توانند سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هموطنان مان رقم بزنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ترافیک سنگین در محور های شرقی تهران، هزار فردا یکطرفه می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک سنگین در محور های شرقی تهران، هزار فردا یکطرفه می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید