کلاس های مجازی و غیرحضوری دانشگاه آزاد هفته آینده برگزار می شود

به گزارش بابا آب داد، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد گفت: از هفته آینده برنامه ریزی های لازم برای برگزاری کلاس های مجازی و غیرحضوری فراهم می شود و دستورالعمل اجرایی آن تا چهارشنبه هفته جاری به واحدها ابلاغ می شود.

کلاس های مجازی و غیرحضوری دانشگاه آزاد هفته آینده برگزار می شود

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی بابا آب داد به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، مجید مشکینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد در جلسه با معاونان توسعه مدیریت و منابع استان های دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی برای مقابله با این ویروس تمهیداتی را در نظر گرفته است. شیوع ویروس کرونا باعث شده تا خدمات آموزشی دانشگاه ها با یک اختلال مقطعی روبرو شود و بر این اساس مقرر شد تا دانشگاه آزاد اسلامی در سریع ترین زمان ممکن با تغییر جهت و تغییر شیوه آموزشی، کلاس های خود را از حضوری به مجازی و غیرحضوری تبدیل کند.

مشکینی تاکید کرد: در پی شیوع ویروس کرونا و برای پیشگیری از ابتلای دانشجویان به این بیماری، از هفته آینده برنامه ریزی های لازم برای برگزاری کلاس های مجازی و غیرحضوری فراهم می شود و دستورالعمل اجرایی آن تا چهارشنبه هفته جاری به واحدها ابلاغ می شود.

وی با بیان اینکه با برگزاری مجازی کلاس ها از آسیب آموزشی دانشجویان و واحدهای دانشگاه پیشگیری خواهد شد، گفت: باید با اتخاذ سیاست های درست، تهدید ویروس کرونا را به یک فرصت تبدیل و از این مرحله سخت با سربلندی و موفقیت عبور کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه به بررسی مسائل مربوط به بودجه و سال مالی واحدهای دانشگاهی، عملکرد اداری مالی واحدها و مراکز دانشگاهی، تمهیدات لازم دانشگاه برای مقابله با ویروس کرونا، ارزیابی عملکرد بخشنامه های حوزه اداری مالی و غیره پرداخت.

منبع: خبرگزاری فارس

به "کلاس های مجازی و غیرحضوری دانشگاه آزاد هفته آینده برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاس های مجازی و غیرحضوری دانشگاه آزاد هفته آینده برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید