خبرنگاران من هم کرونا گرفتم برنده جایزه شد

به گزارش بابا آب داد، تهران- خبرنگاران- رمان من هم کورونا گرفتم نوشته روح الله حسینی برنده جایزه نخست هشتمین سمپوزیوم و پنجمین جشنواره ملی خودمراقبتی و آموزش بیمار، ویژه همه گیری کووید 19 شد.

خبرنگاران من هم کرونا گرفتم برنده جایزه شد

هشتمین سمپوزیوم و پنجمین جشنواره ملی خودمراقبتی و آموزش بیمار، ویژه همه گیری کووید 19 به همت دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شده است.

من هم کورونا گرفتم روایتی است اول شخص از زبان یک قهرمان بوکس که سال ها پیش این ورزش را به شوق ادبیات و نوشتن کنار گذاشته، و اینک در کشاکش میان مرگ و زندگی بر اثر ابتلا به بیماری کورونا، زندگی گذشته و آینده خویش را از نظر می گذراند. او که در کتابخانۀ شخصی اش زندانی قرنطینه شده است هم باید با بیماری مبارزه کند و هم با تناقضات فردی، اجتماعی، سیاسی و فلسفی ای که ذهنش را به شدت درگیر نموده اند.

روح الله حسینی(عطش)، دانش آموخته زبان و ادبیات فرانسه و عضو هیأت علمی دانشگاه تهران است. علاوه بر کتاب پژوهشی بحران مدرنیته و مدرنیته در بحران، که از سوی انتشارات فرانسوی ارمتان منتشر شده است، مقالات فارسی و فرانسوی بسیاری نیز در حوزه هنر و ادبیات فرانسه و فارسی از این نویسنده و مترجم ادبی به چاپ رسیده است.

مجموعه داستان موج ها و دریاها و داستان کهکشان ها، تو و خدا و من و مجموعه مقالات فایده ادبیات از دیگر آثار عطش هستند که پیش تر و از سوی انتشارات نگاه و خاموش به بازار عرضه شده اند.

من هم کورونا گرفتم به همت نشر لوگوس به بهای 40 هزار تومان منتشر شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران من هم کرونا گرفتم برنده جایزه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران من هم کرونا گرفتم برنده جایزه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید