پیش بینی گردوخاک در استان های شرقی و جنوب کشور

به گزارش بابا آب داد، کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: وزش باد شدید از امروز تا سه شنبه آینده در مناطق شرق و جنوب شرق کشور پیش بینی می گردد که در زابل سبب بروز گرد و غبار خواهد شد.

پیش بینی گردوخاک در استان های شرقی و جنوب کشور

به گزارش بابا آب داد از پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، کبری رفیعی اضافه کرد: ارتفاعات شمالی استان های البرز، تهران، سمنان و نیز نیمه غربی هرمزگان، مناطقی از استان فارس، شمال بوشهر و همچنین ارتفاعات و دامنه های زاگرس مرکزی در استان های چهارمحل و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، مناطق جنوب و غرب استان اصفهان از بعداز ظهر امروز(آدینه) و به ویژه اوایل امشب رگبارهای پراکنده، رعد و برق و گاهی وزش باد شدید موقتی خواهند داشت.

رفیعی گفت: شدت بارش ها در غرب هرمزگان، جنوب شرق و شمال استان فارس و همین طورجنوب اصفهان و ارتفاعات شرق تهران پیش بینی می گردد.

کارشناس سازمان هواشناسی شرح داد:روزهای شنبه و یکشنبه نیز همین بارش های رگباری که همراه با رعد و برق و گاهی وزش باد شدید موقتی است را درشمال غرب و غرب سواحل شمالی کشور پیش بینی می گردد.

وی اضافه کرد: همچنین روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته آینده نیز در بخشی از شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی احتمال بارش های خفیف وجود دارد.

رفیعی گفت: انتظار می رود از امروز تا روز سه شنبه هفته آینده دمای هوا بین سه تا 6 درجه افزایش نسبی خواهد داشت و نیز در شمال شرق و شرق و جنوب شرق کشور کاهش دمای بین سه تا 6 درجه پیش بینی شده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "پیش بینی گردوخاک در استان های شرقی و جنوب کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی گردوخاک در استان های شرقی و جنوب کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید