(ویدیو) رئال مادرید 1 - 2 آلاوس 8 آذر 99

به گزارش بابا آب داد، رئال مادرید و آلاوس شنبه شب در استادیوم آلفردو دی استفانو به مصاف هم رفتند که سفیدپوشان با نتیجه 2 بر یک شکست خوردند.

(ویدیو) رئال مادرید 1 - 2 آلاوس 8 آذر 99

در ملاقات رئال مادرید - آلاوس چه گذشت؟

در دقایق نخست بازی داور خطای هند ناچو را خاطرنشان کرد و یک پنالتی به نفع آلاوس گرفت. لوکاس پرس با گلزنی توانست نتیجه را یک بر صفر به نفع مهمان کند. در حالی که سفیدپوشان به دنبال جبران نتیجه بودند اشتباهات مکرر در خط دفاعی شان دیده می شد. یک بار تیبو کورتوا دروازه مادرید را نجات داد. مصدومیت ادن هازارد و خروج بازیکن بلژیکی از اتفاق های مهم 45 دقیقه نخست بود.

در آغاز نیمه دوم خوسه لو گل دیگری برای آلاوس به ثمر رساند تا شرایط برای مهمان بهتر گردد. زین الدین زیدان چند تغییر را در ترکیب انجام داد و حمله های تیم مادریدی بیشتر شد. مدافع های آلاوس با جان و دل بازی می کردند، اما در نهایت دروازه شان در دقیقه 86 توسط کاسمیرو باز شد. سفیدپوشان برای به تساوی رساندن بازی کوشش کردند، اما این اتفاق رخ نداد. در لحظه آخر ضربه ایسکو هم به تیرک برخورد کرد و مادرید در نبود سرخیو راموس و کریم بنزما شکست خورد. رئال مادرید با این شکست 18 امتیازی باقی ماند و رتبه چهارم را در جدول لالیگا به خود اختصاص داد.

رئال مادرید 1 - 2 آلاوس

منبع: فرارو

به "(ویدیو) رئال مادرید 1 - 2 آلاوس 8 آذر 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدیو) رئال مادرید 1 - 2 آلاوس 8 آذر 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید