فال روزانه پنجشنبه 16 آذر 1396

به گزارش بابا آب داد، فال روزانه پنجشنبه 16 آذر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه پنجشنبه 16 آذر 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج قوس (Sagittarius)
  • ماه در موقعیت برج اسد ( Leo )

فال روزانه پنجشنبه 16 آذر 1396

فروردین

اگر حرفه والدین خود را دنبال نموده باشید،امروز ممکن است این انتخاب خود را زیر سوال برده و به این فکر کنید که شاید اشتباه نموده باشید و بهتر باشد که راستا حرفه ایتان را تغییر دهید. اگر این راستا را خودتان انتخاب ننموده اید می توانید به گزینه های دیگر خود نیز فکر کنید. امروز ممکن است حرف های تندی که از دیگران می شنوید به احساسات شما ضربه وارد نمایند. شما در حالت عادی با خنده و بی خیالی از کنار این حرف ها می گذرید و تحت تاثیر انرژی منفی آنها قرار نمی گیرید. ولی امروز خیلی حساس شده اید و این موضوع باعث می گردد نسبت به حرف های آنها عکس العمل نشان دهید؛ بهتر است کمی صبوری به خرج بدهید .

اردیبهشت

امروز شما به هیچ عنوان تسلیم افکار و عقایدی که فقط بخاطر این که باب روز هستند بین همه محبوبیت پیدا نموده اند نخواهید شد و حتی ممکن است بخواهید با زبانی تند نسبت به آنها واکنش نشان دهید. بهتر است جلوی خودتان را بگیرید، کسی به حرف ها و نظراتتان اهمیت نخواهد داد، برخی ها شاید حتی به شما پشت نمایند. امروز در هیچ نوع شرط بندی و بازی های شانسی شرکت نکنید یا هر کار دیگری که ریسک باختن در آن وجود دارد را نیز انجام ندهید. آیا باید در رابطه عاطفی خود تغییراتی ایجاد کنید؟ آیا کوشش هایی که در این رابطه می کنید بی نتیجه مانده اند؟ چرا در این مورد با کسی که دوست دارید صحبت نمی کنید؟

خرداد

روزتان را با انرژی و قدرتی فوق العاده آغاز خواهید کرد و تقریبا تمام کارهایی که در لیست کارهای روزانه تان دارید را بدون مواجهه با مشکل خاصی انجام خواهید داد. شما هر کاری که ضروری است را می توانید انجام دهید، پس با اعتماد به نفس و انرژی تمام پیش بروید. اگر کاری وجود دارد که مدت هاست دوست دارید آن را انجام دهید ولی جسارت کافی برای این کار را ندارید امروز بهترین فرصت برای آغاز آن می تواند باشد. اگر اهل فعالیت های هنری مثل تئاتر یا نقاشی هستید امروز برای شما روز درخشانی خواهد بود. به احساسی که از درون شما را راهنمایی می نماید توجه کنید، استعداد شما در حال حاضر به طور کامل در دسترستان قرار گرفته است و می توانید برای دیگران هم نقش الگو را ایفا کنید .

تیر

امروز شما سرشار از انرژی هستید و هیچ چیزی نمی تواند جلویتان را بگیرد. احساس می کنید قدرت کافی برای رسیدن به اهدافتان را در اختیار دارید. با این حال باید هیجانات خود را کنترل کنید تا بتوانید از این انرژی خود بهره بگیرید، در غیر این صورت خودتان را خیلی زود و قبل از رسیدن به نتیجه دلخواهتان خسته خواهید کرد. هر کاری که می کنید سعی کنید منطقی باشید، در این صورت رسیدن به اهدافتان کار سختی نخواهد بود. در حال حاضر از لحاظ عاطفی بسیار حساس شده اید و با وجود این که ظاهرتان چیزی نشان نمی دهد و به نظر دیگران آرام هستید، در درونتان طوفانی برپاست .

مرداد

باوری که نسبت به خودتان و استعدادهایتان دارید امروز دوباره شعله ور خواهد شد و آماده اید تا عظیم ترین رویاهایتان را دنبال کنید. عزم و اراده ای که در اختیار دارید قدرت کافی برای پیش رفتن به سوی اهدافتان را به شما خواهد بخشید. شما مسلما می دانید که عصبانی شدن بدون هیچ دلیل مشخصی نتیجه ای برای شما نخواهد داشت. ولی باید این را بدانید که متاسفانه نمی توانید با مخفی کردن احساساتتان جلوی تاثیر گذاشتن آنها بر روی زندگیتان را بگیرید. شاید پنهان کردن احساستان به طور مقطعی از به وجود آمدن بحث و درگیری جلوگیری کند، ولی در دراز مدت اوضاع را بدتر خواهد نمود. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که احساس خود را همراه با کنترل خشمتان بیان کنید .

شهریور

شاید احساس کنید که امروز آخرین فرصت شما برای دست به کار شدن و آغاز به انجام کاری است که مدت ها در سر داشته اید، اما باید مواظب باشید در اشتیاقی که برای رسیدن به هدفتان به سریعترین شکل ممکن دارید جزئیات را نادیده نگیرید. از صمیم قلب دلتان می خواهد که همکارانتان از ایده هایتان حمایت نمایند، ولی آنها از خواسته ها و برنامه های شما درک درستی ندارند. کوشش های ناموفق برای شرح اهدافتان شما را خسته و عصبی می نماید، به ویژه اگر یکی از مقامات مافوقتان قبل از این که حرف هایتان را متوجه گردد حرفتان را قطع کند و به شما فرصت بیان آنها را ندهد. متاسفانه مقاومت در مقابل آنها فعلا برای شما فایده ای نخواهد داشت و تنها وقت و انرژی خود را هدر خواهید کرد .

مهر

امرز شما در فکر پذیرفتن چالش تازه ای هستید که به آن دعوت شده اید، اکنون وقت تردید و دو دلی نیست؛ دلتان را به دریا بزنید و با تمام قدرت رو به جلو بروید و پشت سرتان را هم نگاه نکنید. البته باید مواظب باشید کیفیت انجام کارتان را قربانی سرعت خود نکنید. امروز دیگران می خواهند نقشه هایی که برای آینده شان دارند را با شما در میان بگذارند. این کار آنها برای شما نیز نتایج خوبی خواهد داشت و می تواند ایده هایی جدید به شما الهام کند. ایده های عظیم آنها شما را تشویق خواهد نمود و اعتماد به نفس لازم برای قدم برداشتن در راه درست را به شما خواهد بخشید. همچنین شما می توانید با گوش دادن به حرف های آنها نقشی اساسی در زندگیشان ایفا کنید .

آبان

امروز وقتی مسئولیتی به دوشتان باشد، حتی اگر در ابتدای کار ندانید چه باید بکنید در نهایت آن را به بهترین نحو ممکن انجام خواهید داد. شما با عجله تمام سعی دارید تمام کارهایی که در برنامه تان دارید را به انجام برسانید و حجم بالای کارها باعث شده است دچار استرس شوید. شما قطعا اراده کافی برای رسیدن به کارها و برنامه هایتان را دارید و انرژی زیادی در وجود خود احساس می کنید. از این شور و هیجان و انرژی مضاعفی که در خود احساس می کنید بیشترین بهره ممکن را ببرید. چرا به کسی که این همه به شما ابراز علاقه می نماید یک فرصت نمی دهید؟ شاید این همان عشقی است که مدت ها در انتظارش بوده اید؟

آذر

امروز همان فردایی است که دیروز منتظر آن بودید، اما این که از آن بهره ببرید یا خیر تنها به انتخاب خودتان بستگی دارد. شما از رویکرد خود اطمینان کامل دارید و با اشتیاق می خواهید پیش بروید. این انرژی شما با مثبت نگری ذاتیتان هم جهت شده است و شما را تشویق می نماید تا بهترین انتخاب ها را برای رسیدن به اهدافتان بکنید و تمام احتمالات را نیز در نظر بگیرید. از این فرصت فوق العاده حداکثر استفاده را ببرید، کمتر پیش می آید که همه چیز تا این حد خوب پیش برود. در رابطه عاطفیتان هنوز مسائلی وجود دارند که حل نشده باقی مانده اند ولی نباید اجازه دهید که این مسائل شما را دلسرد نمایند، از کوشش دست برندارید .

دی

نقشه های جاه طلبانه شما برای آینده اکنون به مال رسیده اند و وقت آن است که دست به کار شوید و نقشه هایتان را عملی کنید. شما دارید خط سرانجام را می بینید و هیچ چیزی و تحت هیچ شرایطی نخواهد توانست جلوی اراده شما را برای رسیدن به آن بگیرد. شما آماده هستید تا یک به یک موانعی که پیش رویتان قرار دارند را پشت سر بگذارید، پس چشمانتان را به مقصد بدوزید و ذهنتان را تنها روی آن متمرکز کنید، این اراده شما کید رسیدن شما به موفقیت خواهد بود. همکارانتان می خواهند کارهایی را برای آنها انجام دهید، اما اولویت را به کارهای خودتان بدهید، امروز آخرین روز هفته است و به سرانجام رسیدن کارهای خودتان اهمیت بیشتری دارد .

بهمن

امروز تأمل و درنگ بیش از اندازه در کارهایتان اصلا به نفعتان نخواهد بود. فرصت مناسبی برای پیش بردن کارهایتان به وجود آمده که زیاد به طول نخواهد انجامید، پس بیشترین بهره ممکن را از آن ببرید. زمان در آماده سازی شما برای آینده از اهمیت بسیاری برخوردار است، اگر همین حالا دست نجنبانید پس کی وقت آن خواهد بود؟! امروز ممکن است وقتی لازم باشد جواب رد بدهید با پذیرفتن آنچه از شما خواسته شده است برای خودتان یک جهان دردسر درست کنید. مثبت نگری بیش از حد شما امکان انجام غیر ممکن ها را برایتان فراهم نمی نماید. پس از آن که مسئولیت کاری را پذیرفتید باید آن را انجام دهید و فرار کردن از مسئولیت هایتان راه خوبی برای رهایی از آنها نخواهد بود .

اسفند

امروز احساسات شما زبانه می کشند و حالا که می دانید چه می خواهید دلتان نمی خواهد حتی یک لحظه را هم هدر بدهید. به همین دلیل هم ممکن است بدون فکر کردن و برنامه ریزی قبلی مبلغ زیادی را صرف خرید کردن کنید. با وجود این که لازم نیست به انتخاب هایتان شک کنید بهتر است در دنبال کردن رویاهایتان بیش از اندازه پول خرج نکنید. اگر همکارانتان امروز به وظایف و مسئولیت های خود عمل نمی نمایند نیازی نیست شما بار آنها را به دوش بکشید. شما آزاد هستید که آخرین روز هفته در اولین فرصت ممکن محل کارتان را ترک نموده و به کنار خانواده و عزیزانتان بروید و از وقتتان همان طوری که خودتان دلتان می خواهد بهره ببرید.

منبع: setare.com

به "فال روزانه پنجشنبه 16 آذر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه پنجشنبه 16 آذر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید