سناتور روس: حوادث اخیر در آمریکا نشانه انقلاب توتالیتاری است

به گزارش بابا آب داد، یک مقام پارلمانی روسیه معتقد است که حوادث اخیر در ایالات متحده که تحت لوای دفاع از دموکراسی انجام شده، از نشانه های انقلاب توتالیتاری است و این کشور در مقابل چشمان جهانیان در حال تبدیل شدن به یک ویران شهر است.

سناتور روس: حوادث اخیر در آمریکا نشانه انقلاب توتالیتاری است

به گزارش گروه بین الملل بابا آب داد به نقل از خبرگزاری نووستی، آلکسی پوشکوف عضو ارشد کمیته سیاست اطلاعاتی شورای فدراسیون (سنای) روسیه حوادثی که اخیراً و بعد از انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده اتفاق افتاده را از نشانه های انقلاب توتالیتاری در این کشور نامید.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی بابا آب داد بخوانید. (کلیک کنید)

این سناتور روس در کانال تلگرام خود نوشت: حوادث اخیر در آمریکا که با شعارهای دفاع از دموکراسی انجام شده، یک انقلاب توتالیتاری است. ایالات متحده در مقابل چشمان جامعه دنیای در حال تبدیل شدن به دیستوپیا (ویران شهر، مدینه فاسده) است.

پوشکوف یادآور شد که از علائم یک انقلاب توتالیتاری در آمریکا، حوادثی مانند تخریب بناهای تاریخی، نفرت آمریکایی ها از تاریخ کشورشان، درگیری های نژادی، مسدود شدن حساب کاربری رئیس جمهوری این کشور (دونالد ترامپ) در شبکه های اجتماعی، جستجوی برای یافتن تروریست های داخلی و مسائلی از این قبیل است که همگی نشانه فروپاشی جامعه آمریکا بعنوان یک ملت متحد و دارای طرز فکر مثبت و همسو برای شکوفایی کشور است.

این مقام پارلمانی روس پیش از این نیز ابراز عقیده نموده بود که مردم آمریکا از دولت جدید جو بایدن هم مأیوس خواهند شد، چون نیمی از آنها از عدم تحقق وعده های انتخاباتی ناامید شده و نیمی دیگر رئیس جمهوری جدید را قبول ندارند و نتیجه این شرایط، چیزی جز تعمیق شکاف اجتماعی بوجود آمده در ایالات متحده است.

شرح: توتالیتاریسم نوعی از حاکمیت است که در آن قدرت دولت، نامحدود است و تقریباً همه جنبه های زندگی عمومی و خصوصی مردم را کنترل می نماید .

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سناتور روس: حوادث اخیر در آمریکا نشانه انقلاب توتالیتاری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سناتور روس: حوادث اخیر در آمریکا نشانه انقلاب توتالیتاری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید