خبرنگاران آرای انتخابات ریاست جمهوری در جورجیا بازشماری دستی می شوند

به گزارش بابا آب داد، نیویورک- خبرنگاران- دستیار فرماندار جورجیا در امور ایالتی از بازشماری دستی همه آرای ریاست جمهوری در انتخابات 13 آبان این ایالت اطلاع داد.

خبرنگاران آرای انتخابات ریاست جمهوری در جورجیا بازشماری دستی می شوند

به گزارش بابا آب داد، براد رافنسپرگر روز چهارشنبه در نشست خبری خود بیان کرد با توجه به اختلاف اندک آرای دو نامزد ریاست جمهوری آمریکا در این ایالت، هر شهرستان بازشماری دستی آرای ماخوذه را انجام خواهد داد.

وی اضافه کرد: این کار به اعتماد و اطمینان از نتایج یاری می نماید. این یک حسابرسی ، بازشماری و ارزیابی مجدد خواهد بود. یک بار برای همواره. این یک اقدام سنگین است.

شمارش دوباره آرای جورجیا که پیش از این هم اعلام شده بود، پس از آن مطرح شد که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و نامزد حزب جمهوریخواهان مدعی شد تقلب گسترده ای در انتخابات این کشور اجرا شده است.

وی که در ابتدا نسبت به رقیب دموکرات خود جو بایدن جلوتر بود، در روز چهارم با 14 هزار رای عقب افتاد و نتایج این ایالت همچنان قطعی نشده است.

هرگونه تغییر احتمالی در آرای این ایالت تاثیری در نتیجه فعلی نخواهد داشت اما هم می تواند کوس رسوایی انتخابات مدعی دموکراسی باشد. ضمن اینکه اگر ادعای رئیس جمهوری آمریکا هم اثبات نشود، باخت دیگری برای این نامزد و حزب حامی وی خواهد شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران آرای انتخابات ریاست جمهوری در جورجیا بازشماری دستی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آرای انتخابات ریاست جمهوری در جورجیا بازشماری دستی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید