حیف شماست آقای عبدی!

به گزارش بابا آب داد، خبرنگاران: مهدی عبدی مهاجم باشگاه پرسپولیس نتوانسته آنطور که باید و شاید در این تیم بدرخشد. او بعضا گل های حساسی برای این باشگاه زده، ولی هرگز در طول حضورش در جمع سرخ پوشان تهرانی نتوانسته خودش را به عنوان یک مهاجم فیکس، ثابت کند.

حیف شماست آقای عبدی!

به گزارش بابا آب داد، شاید بخش عمده ای از ایراد متوجه خود عبدی باشد که نتوانسته با جو حضور در تیم مهمی همانند پرسپولیس کنار بیاید؛ شاید هم اسیر اندیشه های یحیی گل محمدی شده که کلا زیاد به بازیکن جوان بها نمی دهد. هرکدام از این دلایل که باشد مهدی عبدی را بیش از یک مهاجم اثرگذار، تبدیل به یک بازیکن نیمکت نشین در پرسپولیس نموده است. او حتی برای فصل آینده هم امید زیادی به فیکس بازی کردن نخواهد داشت، چون پرسپولیس به شدت در پی تقویت خط حمله است. این تیم در یکی دو فصل گذشته که کمبود مهاجم داشته به عبدی به چشم یک بازیکن ثابت نگاه ننموده، چه برسد حالا که قرار است خط حمله را تقویت هم کند.

با این حال، آیا چنین موضوعی باعث می گردد او به هر پیشنهادی فکر کند؟ موضوع مربوط به نامه ای است که از سوی باشگاه ساوِس پرتغال به دست این بازیکن رسیده و آن ها خواسته اند عبدی را به خدمت بگیرند. روی کاغذ حضور در پرتغال برای یک مهاجم ایرانی آنهم بعد از درخشش مهدی طارمی و حضور میانه علی علیپور در این لیگ بد نیست، ولی واقعیت ماجرا چیز دیگری است؛ اول اینکه ساوس در لیگ 2 پرتغال حضور دارد و دوم اینکه به فکر جذب مهدی عبدی به شکل قرضی است! عبدی آزاد است که فکری به حال آینده اش کند، ولی حیف است که با این پتانسیل راهی لیگ 2 پرتغال گردد. جنگیدن در پرسپولیس یا انتقال قرضی و دائمی به لیگی دیگر در لیگ برتر ایران، به مراتب می تواند به این بازیکن برای اثبات خودش به پرسپولیس یاری بیشتری کند.

منبع: فرارو

به "حیف شماست آقای عبدی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حیف شماست آقای عبدی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید