ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال

به گزارش بابا آب داد، پرسپولیس در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف استقلال تاجیکستان برود. سرخ پوشان کار سختی در این مرحله پیش رو دارند چرا که از یک طرف تیم تاجیک بسیار آماده است و شگفتی ساز دور قبل بود و از طرف دیگر هم بازی در زمین حریف و برابر طرفداران این تیم برگزار می گردد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال

یحیی در ملاقات محبت آمیز اخیر از ترکیب حامد لک، سید جلال حسینی، فرشاد فرجی، سیامک نعمتی، سعید آقایی، میلاد سرلک، رضا اسدی، امید عالیشاه، احسان پهلوان، مهدی عبدی و عیسی آل کثیر استفاده کرد.

پیش بینی می شد که یحیی در این بازی های محبت آمیز علی نعمتی و علیرضا ابراهیمی را امتحان کند، اما به نظر می رسد که سرمربی سرخ پوشان روی تجربه بسیار بالای سید جلال حساب ویژه ای باز نموده است و او یکی از مدافعان اصلی است.

زوج سید جلال فرشاد فرجی است که تقریبا به هماهنگی لازم دست پیدا نموده اند.

وحید امیری که از اردوی تیم ملی بازگشته است به همراه ترابی به ترکیب اصلی اضافه خواهند شد و پیش بینی می گردد که سرخ پوشان برابر نماینده تاجیکستان با همان سیستم قبلی و ترکیب زیر به میدان فرایند:

حامد لک، سید جلال حسینی، فرشاد فرجی، وحید امیری، سیامک نعمتی، میلاد سرلک، رضا اسدی، امید عالیشاه، مهدی ترابی، مهدی عبدی و عیسی آل کثیر.

شفقنا ورزشی

منبع: فرارو

به "ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید