به خاطر هیو جکمن ماسک بزنید!

به گزارش بابا آب داد، ضرورت استفاده از ماسک در سالن های نمایش برادوی انتها از بین رفت، در حالی که همچنان خطر بازیگران را تهدید می نماید.

به خاطر هیو جکمن ماسک بزنید!

به گزارش بابا آب داد ، برادوی از اول جولای ضرورت استفاده از ماسک در سالن های نمایش را حذف کرد.

به این ترتیب استفاده از ماسک در همه 41 سالن نمایش برادوی دیگر اختیاری خواهد بود. این در حالی است که استفاده از ماسک در مکان های شلوغ و پرتجمع مانند مترو و اتوبوس هنوز برقرار است.

خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس گزارش داده، تماشاخانه های برادوی و مالکان و تهیه کنندگان خصوصی تاکید داشتند که اجباری بودن استفاده از ماسک موجب شده تا شرایط فروش بلیت آنها همچنان پایین بماند. با این حال بعضی از هنرمندان هنوز معتقدند برای دور نگه داشتن بازیگران و گروه فراوری، پیشگیری باید هنوز اولویت نخست باشد.

برادوی گفته است این سیاست به صورت ماهانه ارزیابی می گردد، هرچند هنوز تماشاگران تشویق می شوند در سالن های نمایش ماسک داشته باشند.

در ماه مارس (اسفند) گفته شده بود تا 30 آوریل این ضرورت ادامه می یابد و در آن موقع نیز تا شروع جولای استفاده از ماسک باز هم تمدید شده بود.

در ماه می (اردیبهشت) بیشتر سالن های برادوی الزام ارائه مدارک واکسیناسیون تماشاگران را برداشتند و در حالی که اجباری بودن ماسک در سینماها و رستوران های نیویورک مدتی بود حذف شده بود، اما در برادوی این امر هنوز اجباری بود.

جدیدترین مطالب

اقتصاد کانادا رو به رکورد می رود؟

نارضایتی از عملکرد دولت کبک در مدیریت بهداشت

ترمیم قلب با یاری عامل درمانی کووید-19

لایتیر حریف دنیای ژوراسیک در گیشه نشد

رئیس اتحادیه سالن های تئاتر برادوی با تاکید بر اینکه میلیون ها نفر به تماشای هفتاد و پنجمین دوره اهدای جوایز تونی نشستند تا نشان دهند چقدر به جادوی نمایش باور دارند، گفت از زمان بازگشایی برادوی در پاییز گذشته میلیون ها نفر حضور در سالن های نمایش را دوباره تجربه کردند.

با این حال وی توضیحی درباره آمار فروش نداد و واقعیت این است که آمار فروش بلیت در فصل 2021 تا 2022 بیش از 50 درصد پایین تر از قبل است و بسیاری از نمایش ها به علت شیوع بیماری در بازیگران یا خدمه فراوری اجراهایشان را لغو کردند. عایدی هفته منتهی به 19 ژوئن برادوی به 29 میلیون دلار کاهش یافت.

هفته پیش تست کووید هیو جکمن که در حال حاضر در مرد موسیقی بازی می نماید دوباره مثبت شد و وی نقش خود را به مکس کلیتون داد. همین امر موجب شد تا نیویورک تایمز با برداشته شدن ضرورت استفاده از ماسک با انتشار مطلبی با عنوان به خاطر هیو جکمن ماسک بزنید از مردم بخواهد به صورت خودخواسته این امر را ادامه دهند.

هفته پیش هم 6 نفر از گروه 11 نفره بازیگران نمایش لحظه ها بیمار شدند که یکی از آنها بلر براون 70 و چند ساله بود که از شروع کووید تا به امروز با دقت زیاد از حضور در مراکز عمومی اجتناب نموده بود.

قدیمی بودن سالن های نمایش برادوی و بدون پنجره بودن آنها که اغلب هم امکان تهویه درستی ندارند، از عواملی است که عوامل صحنه را از برداشتن ماسک ها بیمناک نموده است.

منبع: خبرکانادا

به "به خاطر هیو جکمن ماسک بزنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به خاطر هیو جکمن ماسک بزنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید