فزونی پرسپولیس برابر نفت مسجدسیمان در نیمه نخست

به گزارش بابا آب داد، تهران (پانا) - نیمه نخست ملاقات پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان با رجحان 2 بر صفر شاگردان گل محمدی به سرانجام رسید.

فزونی پرسپولیس برابر نفت مسجدسیمان در نیمه نخست

به گزارش ایسنا، در جریان هفته بیست ودوم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 18 در استادیوم شیهد بهنام محمدی میهمان نفت مسجدسلیمان بود که این ملاقات در نیمه نخست با رجحان دو بر صفر به سود پرسپولیس به انتها رسید.

گل های پرسپولیس در این ملاقات رضا اسدی در دقایق 11 و 20 به ثمر رساند.

نیمه نخست این ملاقات را پسپولیس تیمی هجومی تر نسبت به حریف خود نشان داد و سعی داشت در همان ابتدای کار به گل برسد اما به هر حال فرصت چندانی روی دروازه نفت ایجاد نشد تا اینکه در دقیقه 11 پرسپولیس صاحب یک ضربه کرنر شد و مهدی ترابی با ارسال توپ روی دروازه نفت فرصت بسیار خوبی برای رضا اسدی ایجاد کرد واین بازیکن هم با یک ضربه سر دروازه نفت مسجدسلیمان را باز کرد.

در دقیقه 17، روی یک ارسال بلند، شرزود تمیروف فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه سر این بازیکن از بالای دروازه به اوت رفت.

در دقیقه 37، وحید امیری با ورود به درون محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان با یک پاس رو به عقب فرصت خوبی برای رضا اسدی ایجاد کرد اما ضربه پای راست این بازیکن را دروازه بان نفت مسجدسلیمان مهار کرد.

در دقیقه 20، باز هم پرسپولیس صاحب کرنر شد و دقیقا در همان شرایط گل نخست، مهدی ترابی توپ را ارسال کرد و رضا اسدی با ضربه سر گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه 39، پرسپولیسی ها با استفاده از یک ضربه ایستگاهی فرصت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه نفت مسجدسلیمان داشتند اما واکنش خوب دروازه بان نفت این فرصت را از شاگردان گل محمدی گرفت.

ترکیب پرسپولیس: احمد گوهری، وحدت هنانوف، علی نعمتی، رامین رضاییان، سعید آقایی، رضا اسدی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، مهدی ترابی، وحید امیری و شرزود تمیروف.

ترکیب نفت مسجدسلیمان: علی محسن زاده، علیرضا دغاغله، امین اسدی، میثم نقی زاده، حسن مرادی فر، محمد مهدی احمدی، محمد مشایخ، مجید عیدی، مسلم مجدمی، مهدی هاشم نژاد و محمد خرم الحسینی.

منبع: خبرگزاری پانا

به "فزونی پرسپولیس برابر نفت مسجدسیمان در نیمه نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فزونی پرسپولیس برابر نفت مسجدسیمان در نیمه نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید