اقدام ویژه فرهاد مجیدی در آستانه لیگ قهرمانان خبرنگاران

به گزارش بابا آب داد، سرمربی استقلال تمهیدات ویژه ای را برای جلوگیری از ابتلای اعضای تیمش به کرونا قبل از لیگ قهرمانان آسیا در نظر گرفته است.

اقدام ویژه فرهاد مجیدی در آستانه لیگ قهرمانان خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی بابا آب داد، اعضای تیم استقلال که از دیروز اردوی قبل از مسابقه با پیکان را شروع نموده اند، امروز در نوزدهمین بازی لیگ رجحان شان به میدان می فرایند، اما همچنان در اختیار کادرفنی خواهند بود. فرهاد مجیدی سرمربی استقلال که درخواستش برای لغو ملاقات با صنعت نفت آبادان از سوی سازمان لیگ اجابت شده، همچنان تمهیدات ویژه ای را برای جلوگیری از ابتلای شاگردانش به ویروس کرونا در نظر می گیرد.

سرمربی استقلال تصمیم گرفته که اعضای تیمش بعد از ملاقات با پیکان نیز به اردو بفرایند تا قبل از لیگ قهرمانان آسیا شرایط سلامتی شان حفظ گردد. استقلالی ها شنبه هفته آینده قرار است برای حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به عربستان سفر نمایند و به همین خاطر احتمالا اعضای این تیم بعد از ملاقات با پیکان از روز یکشنبه نیز بار دیگر در اردوی تدارکاتی یک هفته ای شرکت خواهند کرد.فرهاد مجیدی میخواهد با این اقدام سلامتی بازیکنانش را حفظ کند و البته نفرات بیشتر در اختیارش باشند تا بتواند خواسته های فنی و تاکتیکی خود را در مسابقات آسیایی اجرا کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اقدام ویژه فرهاد مجیدی در آستانه لیگ قهرمانان خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام ویژه فرهاد مجیدی در آستانه لیگ قهرمانان خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید