دانشگر در لیست آسیایی استقلال

به گزارش بابا آب داد، محمد دانشگر، مدافع مغضوب تیم فوتبال استقلال در لیست آسیایی این تیم برای شرکت در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته است.

دانشگر در لیست آسیایی استقلال

به گزارش خبرنگار ورزشی بابا آب داد، محمد دانشگر، مدافع تیم فوتبال استقلال که به دلیل درگیری و ایجاد حواشی در بازی مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی مقابل پیکان از سوی فرهاد مجیدی کنار گذاشته شد، دیگر نتوانست مجوز بازگشت به تمرینات را بگیرد.

سرمربی استقلال که متوجه رفتارهای عجیب این بازیکن با بهزاد غلامپور، مربی دروازه بان های آبی پوشان نهاده شد، روی این بازیکن قلم قرمز کشید و خواهان جدایی این بازیکن شد. باشگاه استقلال نیز جریمه سنگینی برای این بازیکن در نظر گرفته که هنوز جزئیات آن تشریح نشده است.

با توجه به در پیش بودن بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، بحث های زیادی درباره سفر دانشگر با استقلال به عربستان مطرح شد. از باشگاه استقلال خبر می رسد که نام این بازیکن در لیست آسیایی نهاده شده است، اما بخشیده شدن او توسط مجیدی طی امروز و فردا تعیین خواهد شد. این باشگاه در کوشش است که دانشگر با عذرخواهی از مجیدی و اعضای تیم همراه این تیم به عربستان سفر کند، موضوعی که باید تا روز یکشنبه صبر کرد و دید که محقق می گردد یا نه.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دانشگر در لیست آسیایی استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگر در لیست آسیایی استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید