اردوغان از مقررات منع رفت و آمد 4 روزه خبر داد

به گزارش بابا آب داد، رئیس جمهور ترکیه گفت: تا امروز مجبور شدیم 412 منطقه مسکونی را به علت شیوع ویروس کرونا قرنطینه کنیم که در 300 منطقه این دوره قرنطینه به خاتمه رسیده و در 112 منطقه کماکان ادامه دارد، مقررات منع آمدوشد از تاریخ 16 الی 19 می مجدد اعمال خواهد شد.

اردوغان از مقررات منع رفت و آمد 4 روزه خبر داد

به گزارش گروه بین الملل بابا آب داد به نقل از آناتولی، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی پس از نشست کابینه دولت که از طریق ویدئو کنفرانس در کاخ هوبر استانبول برگزار گشت، گفت: شهروندان نباید بازگشت به زندگی عادی را همانند پیش از 10 مارس تلقی کنند، کاملاً به روال سابق بازنمی گردیم، تنها سعی داریم شرایط را مطابق با شرایط پاندمی تسهیل کنیم.

رئیس جمهور ترکیه همچنین گفت: تا امروز مجبور شدیم 412 منطقه مسکونی را به علت شیوع ویروس کرونا قرنطینه کنیم که در 300 منطقه این دوره قرنطینه به خاتمه رسیده است و در 112 منطقه کماکان ادامه دارد، مقررات منع آمدوشد از تاریخ 16 الی 19 می مجدد اعمال خواهد شد.

اردوغان ضمن اشاره به آنکه رقم پرداختی حق بیمه و بازنشستگی که به دلیل اعلام شرایط فوق العاده 6 ماه به تعویق انداخته بودیم به حدود 40 میلیارد لیر می رسد، گفت: هدف ما این است که کشور خود را در دوره پسا کرونا از نظر سیاسی و اقتصادی در جایگاه مطلوبتری در سیستم جهانی قرار دهیم.

وی همچنین از بهره برداری نخستین توربین سد ایلی سو که یکی از مهم ترین پروژه های انرژی و آبرسانی کشور به شمار می رود، در تاریخ 19 می خبر داد.

اردوغان در ادامه افزود: به نیات موذیانه تله هایی که برای اقتصاد و مدیریت اقتصادی مان گذاشته اند، اشراف کامل داریم. هیچ یک از توطئه های شوم علیه ترکیه نخواهند توانست مانع وحدت ملت و ادامه موفقیت بی وقفه ما شود. به گروه های تروریستی فتو، پ.ک.ک، لابی های ارمنی و روم و کانون های فتنه و خصومت خلیج (فارس) مجال نخواهیم داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اردوغان از مقررات منع رفت و آمد 4 روزه خبر داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردوغان از مقررات منع رفت و آمد 4 روزه خبر داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید