کمپین ترامپ به شکست انتخاباتی در پنسیلوانیا اعتراض کرد

به گزارش بابا آب داد، کمپین دونالد ترامپ به بخشی از حکم دادگاه که راه را برای ایالت کلیدی پنسیلوانیا هموار می نماید تا جو بایدن را به عنوان پیروز انتخابات سوم نوامبر اعلام کند، اعتراض نموده است.

کمپین ترامپ به شکست انتخاباتی در پنسیلوانیا اعتراض کرد

به نقل از خبرگزاری رویترز، کمپین دونالد ترامپ از دادگاه استیناف منطقه ای سوم آمریکا خواسته است تا در تصمیم قاضی ماتئو برن تجدیدنظر کند.

این کمپین اوایل همین ماه با تنظیم شکایتی از قاضی برن خواسته بود تا جلوی مقام های این ایالت برای تایید نتایج انتخابات را بگیرد. حکم قاضی برن که شنبه منتشر شد، این پرونده را حاوی استدلال های حقوقی ضعیف و حدس بدون پشتوانه توصیف کرد.

کمپین ترامپ در شکایت خود گفته است، درخواست استیناف روی این نکته متمرکز است که آیا قاضی برن به شکلی نامناسب شکایت آنها را رد نموده است یا خیر.

ترامپ که به تغییر نتایج انتخابات امید بسته است، باید نتیجه در پنسیلوانیا را به نفع خودش تمام کند. انتظار می رود این ایالت امروز دوشنبه نتایج انتخابات را تایید کند.

رودی جولیانی، وکیل ترامپ شنبه گفت، حکم سریع قاضی برن به آنها یاری می نماید تا با سرعت پرونده را به دیوان عالی آمریکا ببرند. قاضی برن در حکم خود گفته بود هیچ اختیاری برای دریافت حق رای حتی یک فرد هم ندارد، چه رسد به حق میلیون ها شهروند. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "کمپین ترامپ به شکست انتخاباتی در پنسیلوانیا اعتراض کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمپین ترامپ به شکست انتخاباتی در پنسیلوانیا اعتراض کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید