کاستی های خوزستان در ابعاد مختلف باید رفع شوند

به گزارش بابا آب داد، رئیس شورای مجلس اسلامی گفت: اهواز یک سابقه مقاومت ستودنی در دفاع مقدس دارد و باید تلاش کنیم که کاستی های خوزستان در ابعاد مختلف از جمله آموزش و پرورش رفع شود.

کاستی های خوزستان در ابعاد مختلف باید رفع شوند

به گزارش خبرنگار ، علی لاریجانی رئیس شورای مجلس اسلامی ظهر امروز در مراسم افتتاح هم زمان 142 مدرسه استان خوزستان در اهواز اظهار کرد: به همه فرهنگیان در شهر اهواز، شوش، دزفول، ماهشهر و شادگان و دانش آموزان آن تبریک عرض می کنیم؛ امیدوارم این طرح ها موجب پیشرفت علمی در این شهر ها شوند.

وی با گرامیداشت ایام الله دهه فجر و احترام به روح ملکوتی امام راحل افزود: بسیار مسرورم که در این سفر توفیق پیدا کردم تا در یکی از کار های بنیادین نظام که توجه به تعلیم و تربیت است گامی برداشته شود و از همه دست اندرکاران این امر و مسئولان آموزش و پرورش استان تقدیر و تشکر می کنم.

رئیس شورای مجلس اسلامی ادامه داد: دزفول از نظر مقاومت یک شهرستان نمونه در دفاع مقدس بوده و از نظر داشتن یک پشتوانه فرهنگی و علمی در گذشته شهرستان شاخصی است و توجه به آموزش و پرورش در این شهر لازم و ضروری است و امیدوارم افتتاح این پروژه که برای مدارس در نظر گرفتید امر مبارکی باشد و با احترام به روح ملکوتی بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران این مدارس را افتتاح می کنیم.

لاریجانی اعلام کرد: اهواز یک سابقه مقاومت ستودنی در دفاع مقدس دارد و باید تلاش کنیم که کاستی های خوزستان در ابعاد مختلف از جمله آموزش و پرورش رفع شود و این احیای کار های آموزش و پرورش ممکن است در کوتاه مدت نتیجه اش ملموس نباشد مانند پروژه های اقتصادی، ولی اقدام راهبردی در درازمدت است.

رئیس شورای مجلس اسلامی بیان داشت: امیدوارم پروژه ها نقش مؤثری در ارتقای آموزش و پرورش داشته باشند و به مردم خوزستان که نقش ارزشمندی در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس داشتند، تبریک عرض می کنم.

ف

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کاستی های خوزستان در ابعاد مختلف باید رفع شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاستی های خوزستان در ابعاد مختلف باید رفع شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید