چه بر سر یورگن لوکادیا آمده است؟

به گزارش بابا آب داد، هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران در حالی به خاتمه رسید که 12 بار توپ از خط دروازه ها عبور کرد، البته که فزونی 5 گله گل گهر نقش اصلی را در رشد آمار گلزنی هفته ایفا کرد و ثبت 3 تساوی بدون گل از نکات منفی هفته اخیر لیگ برتر فوتبال ایران بود. اتفاق جالب توجه، اما عدم تغییر صدرنشین جدول گلزنان بود تا همچنان یورگن لوکادیا برترین گلزن لیگ بیست ودوم باشد.

چه بر سر یورگن لوکادیا آمده است؟

موتور گلزنی غول هلندی سرخ ها خاموش شد

لوکادیا بعد از گلزنی در 3 مسابقه متوالی برای پرسپولیس و ثبت 4 گل و رسیدن به صدر جدول گلزنان، حالا در 2 هفته اخیر روند ناموفقی را پشت سر گذاشته و نتوانسته به شمار گل های خود بیفزاید. مهاجم هلندی پرسپولیس در هفته گذشته برترین فرصت را داشت تا بتواند به پنجمین گل خود دست پیدا کند و روند گلزنی هایش در جمع سرخ پوشان مرکز را ادامه بدهد، اما این اتفاق برای او رخ نداد.

پرسپولیس در مصاف با تراکتور صاحب ضربه پنالتی شد که با وجود آنکه یورگن لوکادیا در زمین حضور داشت، مهدی ترابی پشت توپ ایستاد و این موقعیت از دست رفت تا هم سرخ پوشان مرکز ناکام در فرار از شکست خانگی مقابل تراکتور باشند و هم لوکادیا نتواند برای چهارمین بازی متوالی برای تیمش گل بزند و شمار گل های خود در لیگ بیست ودوم را به عدد 5 برساند. مهاجم هلندی پرسپولیس البته یک شوت تماشایی هم به سوی دروازه تراکتور داشت که به تیرک دروازه برخورد کرد.

یورگن لوکادیا در اصفهان و مصاف با سپاهان هم شب کم فروغی را تجربه کرد و تنها یک بار صاحب موقعیت گلزنی شد که شوت او با ایستادگی پیغام نیازمند و پشتیبانی خط دفاعی طلایی پوشان اصفهان دور شد و راهی به دروازه سپاهان پیدا نکرد تا لوکادیا در 200 دقیقه اخیر در لیگ برتر فوتبال ایران ناکام در گلزنی بوده باشد. او آخرین بار در دقیقه 70 مصاف با نفت مسجدسلیمان توانسته بود گل پیروزی بخش تیمش را وارد دروازه نفتی ها کند.

7 ستاره در نزدیک ترین فاصله به لوکادیا

مهاجم پرسپولیس در انتها هفته هشتم توانست صدرنشین جدول گلزنان باقی بماند، اما نکته مهم، اضافه شدن نام 2 بازیکن به جمع بازیکنان 3 گله لیگ بیست ودوم بود تا شمار نزدیک ترین تعقیب کنندگان یورگن لوکادیا در جدول گلزنان به 7 بازیکن برسد. محمد محبی ستاره آماده این روز های استقلال با گلزنی در سومین بازی متوالی توانست خود را به جایگاه دوم جدول گلزنان برساند و تداوم روند گلزنی های محبی می تواند باعث انتها صدرنشینی لوکادیا در جدول گلزنان گردد!

سجاد بازگیر مهاجم جوان ملوان با گلزنی از روی نقطه پنالتی به سومین گلش در لیگ بیست ودوم دست پیدا کرد. کوین یامگا از استقلال، محمد عباس زاده و رضا اسدی از تراکتور تبریز، ایوب کلانتری از نساجی مازندران و پیمان رنجبری از نفت مسجدسلیمان دیگر بازیکنان 3 گله جدول گلزنان لیگ بیست ودوم هستند که این شانس را دارند تا در هفته های آینده جانشین مهاجم هلندی پرسپولیس در صدر جدول گلزنان شوند. البته که لوکادیا هم بی شک کوشش مضاعفی خواهد داشت تا بتواند از موقعیت خود در صدر جدول گلزنان حراست کند و همچنان بخت اول کفش طلای لیگ بیست ودوم باقی بماند.

فوتبال 360

منبع: فرارو

به "چه بر سر یورگن لوکادیا آمده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه بر سر یورگن لوکادیا آمده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید