شرایط مبهم بشار رسن برای ماندن در پرسپولیس

به گزارش بابا آب داد، باشگاه پرسپولیس در یک صورت حاضر به تمدید قرارداد هافبک عراقی خود خواهد شد.

شرایط مبهم بشار رسن برای ماندن در پرسپولیس

به گزارش خبرنگار ورزشی بابا آب داد، بشار رسن در سال های اخیر همیشه از بهترین های پرسپولیس بوده و با وجود اینکه بارها در دریافت حق وحقوقش با بدقولی های مسئولان باشگاه پرسپولیس روبرو شده، اما جز یکی دو مورد اعتراضی ننموده است.

مربیانی هم که در چند فصل اخیر با پرسپولیس کار نموده اند از عملکرد فنی و اخلاقی بشار رسن رضایت کامل داشته اند. یحیی گل محمدی نیز از هر نظر از بشار رضایت دارد و طبیعی است که خواستار حفظ او در تیمش باشد.

در این میان یک مشکل عظیم وجود دارد که شاید باعث جدایی این بازیکن خوش تکنیکی از جمع سرخپوشان گردد. واقعیت امر این است که قرارداد بشار 380 هزار دلار است که با قیمت دلار امروز به ریال رقم بسیار سنگینی می گردد. اگر رقم دلار را 21 هزار تومان در نظر بگیریم قرارداد بشار تقریباً هشت میلیارد تومان خواهد شد.

بشار انتظار دارد قراردادش در حالت طبیعی نسبت به سال قبل افزایش داشته باشد. اگر قرار باشد 20 درصد دیگر قرارداد بشار افزایش پیدا کند آن وقت پرسپولیس فصل آینده تقریباً باید 10 میلیارد به هافبک عراقی اش پرداخت کند. در چنین شرایطی طبیعی است که مدیران این باشگاه برای تمدید قرارداد بشار دچار تردید شوند.

باشگاه پرسپولیس فعلاً پیشنهاد تمدید قرارداد به هافبک عراقی اش نداده به این خاطر که در پرداخت مطالبات او سخت به مشکل خورده است. شاید اگر بشار بپذیرد که مبلغ قراردادش را نسبت به فصل قبل کاهش دهد یا به ریال قرارداد ببندد، در پرسپولیس ماندنی گردد در غیر این صورت احتمال خداحافظی او از پرسپولیس زیاد است.

البته باشگاه پرسپولیس در سال های اخیر همیشه سعی نموده دستمزد خارجی های خود را با ارز دولتی پرداخت کند، اما در حال حاضر برای فراهم کردن ارز دولتی به مشکل خورده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شرایط مبهم بشار رسن برای ماندن در پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط مبهم بشار رسن برای ماندن در پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید