نحوه استفاده از تلفن همراه تان شخصیت شما را آشکار می نماید

به گزارش بابا آب داد، براساس تحقیقات، خانم ها هر روز به طور میانه 600 دقیقه و آقایان 459 دقیقه را پای تلفن همراه صرف می نمایند.

نحوه استفاده از تلفن همراه تان شخصیت شما را آشکار می نماید

به گزارش، بر اساس تحقیقات، خانم ها هر روز به طور میانه 600 دقیقه و آقایان هم 459 دقیقه را پای تلفن همراه شان صرف می نمایند. این زمان معمولاً برای انجام امور شغلی (مانند ارسال ایمیل) و همینطور گشت زدن در شبکه های اجتماعی صرف می گردد. با این حال، تنها مدت زمان استفاده از تلفن همراه نیست که اهمیت دارد، بلکه نحوه استفاده از آن هم می تواند نکات زیادی را درباره شخصیت آدم ها آشکار کند. در ادامه می خواهیم ببینیم تحقیقات دراین باره چه می گویند.

طبق تحقیقات، وابستگی مداوم به تلفن همراه ممکن است نشان دهنده سطحی از تکانشی بودن باشد. پژوهش ها می گوید کسانی که به تلفن همراه خود اعتیاد دارند ممکن است احساساتی تر از کسانی باشند که به قدری از تلفن همراه خود کم استفاده می نمایند که باتری آن تمام روز تقریباً پر است.

طبق پژوهش ها، کسانی که بیشتر از تلفن همراه شان استفاده می نمایند اضطراب بیشتری هم دارند؛ و اضطراب هم به نوبه باعث می گردد این افراد رضایت خاطر کمتری نسبت به زندگی خود داشته باشند. بر عکس، اعتیاد نداشتن به تلفن همراه خود می تواند مانع از وقوع این مشکل گردد.

بر اساس تحقیقات، این امر ممکن است نشانه افسردگی باشد. پژوهش ها نشان داده مدت زمان و تعداد دفعات استفاده از تلفن همراه در افزایش شدت علائم افسردگی نقش دارد.

طبق تحقیقات، کسانی که اغلب بعد از نیمه شب هم از تلفن همراه خود استفاده می نمایند، احتمال عدم برخورداری از خواب مناسب در آن ها بالاتر است؛ و از آنجایی که کمبود خواب اثر زیادی بر خلق و خوی ما دارد، این امر ممکن است ما را عصبی تر و نگران تر کند. برعکس، کسانی که حس وظیفه شناسی بالاتری دارند معمولاً قبل از نیمه شب، دست از کار با تلفن همراه شان می کشند.

این رفتار، آنطور که تحقیقات نشان داده، منظم یا بی نظم بودن فرد را نشان می دهد. افراد وظیفه شناس از کم بودن شارژ تلفن شان خوش شان نمی آید و آن هایی که منظم ترند شارژ تلفن شان معمولاً بالای 60 درصد است.

پژوهش ها نشان داده افرادی که شخصیت پذیراتری دارند کمتر از دیگران تماس تلفنی می گیرند. برعکس، افراد برونگرا تماس های بی حساب و کتاب بیشتری (همینطور هنگام شب) ارسال و دریافت می نمایند و بیشتر از واتس اپ استقاده می نمایند.

منبع: روزیاتو

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "نحوه استفاده از تلفن همراه تان شخصیت شما را آشکار می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه استفاده از تلفن همراه تان شخصیت شما را آشکار می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید