ماهور الوند: فرهاد اصلانی از قصد مرا تحویل نمی گرفت

به گزارش بابا آب داد، ماهور الوند، بازیگر سینما در برنامه کافه آپاراتِ فریدون جیرانی از نحوه برخورد فرهاد اصلانی در پیش فراوری فیلم سینمایی دختر با خود گفت.

ماهور الوند: فرهاد اصلانی از قصد مرا تحویل نمی گرفت

به گزارش خبرآنلاین، ماهور الوند، بازیگر، مهمان فریدون جیرانی در برنامه کافه آپارات شد.

او در خصوص محوه برخورد فرهاد اصلانی در فیلم دختر به کارگردانی رضا میرکریمی (محصول سال 1394) با خودش چنین گفت: یک بار قبلا در مصاحبه دیگری در خصوص این موضوع صحبت نموده بودم، چون رابطه پدر و دختری این فیلم سرد است و پدر، پدری جدی و مقتدر است که با دخترش رابطه ای صمیمانه ندارد، آقای اصلانی روز های اول، در پیش فراوری، از قصد، اصلا مرا تحویل نمی گرفتند. سلام می کردم، می گفتند سلام و می رفتند آن طرف. من اوایل فکر می کردم ایشان یا خیلی عبوسند یا از من خوششان نمی آید.

فریدون جیرانی تاکید نمود: نمی خواست رابطه گرم گردد مبادا روی بازی تان تاثیر بگذارد.

الوند ادامه داد: بله. مدتی گذشت و دیدم آقای اصلانی اصلا این طور نیستند و با همه گرمند و همه دوستشان دارند. بعدا که صحبت کردیم گفتند این کار را از قصد می کردند، چون من اولین کارم بود و می خواستند آن حس خجالتی که باید نسبت به پدر وجود داشته باشد در من به وجود بیاید.

او در جواب این که رابطه ات با مریلا زارعی چه طور بود هم گفت: خیلی عالی، از روز اول گرم و صمیمی و خوب بودند و من خیلی با او راحت بودم.

دختر فیلمی به کارگردانی و تهیه کنندگی رضا میرکریمی و نویسندگی مهران کاشانی، اولین تجربه سینمایی ماهور الوند، دختر سیروس الوند و برادرزاده زنده یاد خشایار الوند بود.

منبع: فرارو

به "ماهور الوند: فرهاد اصلانی از قصد مرا تحویل نمی گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماهور الوند: فرهاد اصلانی از قصد مرا تحویل نمی گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید