قدردانی هیئت مدیره استقلال از فرهاد مجیدی

به گزارش بابا آب داد، اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال شب گذشته و در جلسه ای که برگزار نموده بودند، از فرهاد مجیدی قدردانی کردند.

قدردانی هیئت مدیره استقلال از فرهاد مجیدی

به گزارش ، به نقل از سایت باشگاه استقلال، جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال شب گذشته (یکشنبه) برگزار گردید و در مورد موضوعات مختلف میان اعضا بحث و گفتگو شد.

حمیدرضا آصفی، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال، درباره این جلسه گفت: در پی بروز بعضی شایعات در یکی، 2 روز اخیر، شب گذشته جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال با ریاست اسماعیل خلیل زاده برگزار گردید و عملکرد موفقیت آمیز و غرور آفرین تیم استقلال در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مورد توجه نهاده شد و از عملکرد کادر فنی به خصوص فرهاد مجیدی و بازیکنان تیم قدردانی شد.

او اضافه کرد: در این جلسه اعضای هیئت مدیره اعلام کردند مانند گذشته در کنار کادر فنی و بازیکنان باتعصب استقلال خواهند بود و اطمینان داریم این تیم دل طرفداران را شاد نموده و همچنان در راستا توسعه و موفقیت گام بر خواهد داشت.

آصفی ادامه داد: درخصوص پنجره جابجایی باشگاه استقلال هم بحث مفصلی داشتیم و قرار شد نظری به اسم سخنگوی باشگاه، متعاقبا در این خصوص اطلاع رسانی لازم را انجام دهند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "قدردانی هیئت مدیره استقلال از فرهاد مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدردانی هیئت مدیره استقلال از فرهاد مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید