فیفا پرداخت مطالبات دستیار کالدرون را تأیید کرد

به گزارش بابا آب داد، باشگاه پرسپولیس گفت که با تلاش تیم مدیریتی این باشگاه یکی از پرونده های خطرناک سرخپوشان در فیفا مختومه شده است.

فیفا پرداخت مطالبات دستیار کالدرون را تأیید کرد

به گزارش بابا آب داد و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم مدیریتی باشگاه پرسپولیس پیروز شد یکی از پرونده های خطرناک پیرامون این باشگاه در فیفا را زودتر از آن که به حکم نهایی برسد، مختومه کند.

وقتی حکم نهایی با اخطار جرائم بعدی به خاطر پرونده شکایت اینیگو والنسیا دستیار گابریل کالدرون مربی پیشین پرسپولیس به ایمیل باشگاه رسید، جعفر سمیعی، مجید صدری و ابراهیم شکوری به فکر یافتن راه چاره افتادند تا به سرعت این بدهی پرداخت شود. این اتفاق، بخش اول ماجرا بود.

در شرایط تحریم ظالمانه علیه ایران، جابجایی پول از کشورمان به حساب های خارجی بسیار سخت است، ولی باشگاه توانست با سرعت قابل توجهی، کار تسویه حساب با اینیگو را پیش ببرد.

در مرحله بعد، نیاز بود تا تأییدیه پرداخت پول و رسید نشستن در حساب مربی مورد اشاره، توسط وکیل این مربی به فیفا ارسال شود که این فرایند چیزی حدود 10 روز طول کشید.

در نهایت تیم مدیریتی پرسپولیس پیروز شد قبل از آن که پرونده به شکل حقوقی درآمده و دردسرهای جدیدی از جمله جریمه های اقتصادی بیشتر یا ریسک بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی را برای باشگاه به همراه داشته باشد، از مانع بزرگی که پیش روی خود داشت عبور کرده و پول اینیگو را به حسابش واریز کند.

عصر دیروز (پنجشنبه) و ساعاتی پس از تثبیت برد مهم مقابل تراکتور در تبریز، تأییدیه واریز پول از سوی فیفا به باشگاه ایمیل شد تا یک پرونده خطرناک دیگر در شرایط بحران اقتصادی پرسپولیس، توسط جعفر سمیعی و همکارانش مختومه شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی بابا آب داد بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فیفا پرداخت مطالبات دستیار کالدرون را تأیید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیفا پرداخت مطالبات دستیار کالدرون را تأیید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید