غار عجیبی که از حضور فرازمینی ها در زمین حکایت دارد!

به گزارش بابا آب داد، به تازگی نقاشی های عجیبی از موجودات فضایی و یوفوها در یک غار چند هزار ساله یافت شده است.

غار عجیبی که از حضور فرازمینی ها در زمین حکایت دارد!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی بابا آب داد؛ به تازگی حکاکی ها و نقاشی های عجیبی از موجودات فضایی و یوفوها در یک غار چند هزارساله یافت شده است که می تواند دلیلی بر زندگی فرازمینی ها روی زمین باشد. گفته می شود این حکاکی ها و نقاشی ها متعلق به سرخ پوستان آپاچی است که در این غار بر جای مانده است.

آپاچی گروهی از مردمان سرخ پوست بومی آمریکای شمالی هستند که تعداد آنها در اواخر قرن 20 به 22 هزار نفر می رسید و به وسیله شکار و برداشت گیاهان وحشی روزگار می گذراندند. بسیاری از بازماندگان این قبیله قدیمی از مردمان موسوم به مردمان ستاره ای نام می برند که با اجداد آنها ارتباط نزدیک و محبت آمیز ای داشتند و دانش خود را در اختیار اجداد آنها قرار می دادند. به گفته بعضی از افراد این قبیله، این مردمان بیگانه یا ستاره ای با استفاده از اشیاء پرنده مخصوص در آسمان پرواز می کردند.

بعلاوه بنا به گفته مردمان زونی ساکن نیومکزیکو، اجدا آنها کسانی بودند که از آسمان بر زمین فرود آمدند. در یکی از مشهورترین غارهای بومی آمریکا و بر روی دیوار آن تصاویر موجوداتی عجیبی شبیه به فرازمینی ها کشیده شده است. بعلاوه نقاشی مرموز دیگر در نزدیکی دریاچه کریستینا در استان بریتیش کلمبیا کانادا یافت شده است که یک بشقاب پرنده سفید همراه با بال های سیاه رنگ را در بالای سر چهار انسان نشان می دهد.

قدمت این حکاکی ها به 5000 سال پیش از میلاد مسیح بازمی شود. بسیاری از مردمان ساکن مرز کانادا و آمریکا از اجداد خود نقل می نمایند که مردمان ستاره ای به چندین نسل از آنها سرکشی می کردند. به گفته آنها این مردمان ستاره ای بسیار مهربان و دوست داشتنی بودند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "غار عجیبی که از حضور فرازمینی ها در زمین حکایت دارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غار عجیبی که از حضور فرازمینی ها در زمین حکایت دارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید