سه پروژه سرزمین ایرانیان (آیلند) صاحب طرح اجرایی طراحی داخلی شد

به گزارش بابا آب داد، ساختمان سوپر کارت، بوتیک هتل و ریس کنترل سرزمین ایرانیان (آیلند)، صاحب طرح اجرایی طراحی داخلی شدند.

سه پروژه سرزمین ایرانیان (آیلند) صاحب طرح اجرایی طراحی داخلی شد

به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، هیئت داوران راند نخست مسابقات طراحی آیلند پس از 5 ساعت شور، غیر از کلوپ گلف، برای سه پروژه دیگر حاضر در رقابت، طرح های برگزیده را معرفی کردند.

درباره آثار سیده، سیدجواد موسوی مدیرعامل آیلند به همراه اعضای کمیته داوری نظر دادند و آثار برگزیده را انتخاب کردند که در روز اختتامیه این برگزیدگان معرفی خواهند شد. موسوی در سرانجام جلسه داوری، این روز را روزی بزرگ و خوب برای آیلند نامید و برای بهره برداری هرچه سریعتر این پروژه ها ابراز امیدواری کرد.

عبدی نژاد معاون شهرسازی آیلند نیز با اشاره به اهمیت این رویداد اشاره داشت:ما امیدواریم پس از انتخاب آثار برگزیده، با طی کردن فرایند قانونی و اجرای عملیاتی این طرح ها با توجه به اولویت، بتوانیم تا سرانجام سال جاری شاهد بهره برداری از این مجموعه ها باشیم

سیاوش مهدی زاده مدیر فستیوال طراحی آیلند هم با اشاره به گام نخست مسابقه طراحی ابراز امیدواری کرد به زودی پروژه های بعدی شهر هم به مسابقه گذاشته شوند و شاهد ارسال طرح های خلاقانه بیشتری از جوانان طراح در این رویداد باشیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "سه پروژه سرزمین ایرانیان (آیلند) صاحب طرح اجرایی طراحی داخلی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه پروژه سرزمین ایرانیان (آیلند) صاحب طرح اجرایی طراحی داخلی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید