سرنوشت امتحانات فردای دانش آموزان تهرانی معین شد

به گزارش بابا آب داد، فردا آموزش در مدارس تهران به صورت غیرحضوری انجام می شود، اما امتحانات نهایی، هماهنگ استانی پایه نهم و ارزشیابی جامع طبق برنامه به صورت حضوری برگزار می شود.

سرنوشت امتحانات فردای دانش آموزان تهرانی معین شد

به گزارش فارس، به دلیل آلودگی هوا یا تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا، همه مدارس شهر تهران در روز شنبه 10 دی ماه غیرحضوری و کلاس ها به صورت مجازی برگزار خواهد شد. تمام کودکستان ها و مهد های کودک نیز در این روز تعطیل خواهد بود.

اداره روابط و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران اظهار داشت: امتحانات نهایی پایه دوازدهم روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد رشته های شاخه نظری دوره دوم ماز طریقه و ایجاد سابقه تحصیلی برای ورود به آموزش عالی و ترمیم نمرات دروس نهایی شاخه های تحصیلی دی ماه 1401 و امتحانات هماهنگ استانی پایه نهم داوطلبان آزاد، بزرگسالان، آموزش از راه دور و ارزشیابی جامع طبق برنامه اعلامی برگزار خواهد شد.

ارزشیابی و امتحانات داخلی نوبت دی ماه 1401 دوره های تحصیلی در ایام آموزش غیر حضوری مدارس، برگزار نمی شود و زمان برگزاری امتحانات داخلی این ایام، از طریق مدیر واحد آموزشی متعاقبا به اولیا و دانش آموزان اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: فرارو

به "سرنوشت امتحانات فردای دانش آموزان تهرانی معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرنوشت امتحانات فردای دانش آموزان تهرانی معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید