خرید لیسانس فناوری نانوذرات برای توسعه باتری خبرنگاران

به گزارش بابا آب داد، یکی از شرکت های توسعه دهنده باتری با خرید لیسانس فناوری های مختلفی از بنیاد دانشگاه و صنعت دانشگاه یونسی کره جنوبی به دنبال ایجاد تحول در صنعت باتری با فناوری نانو است.

خرید لیسانس فناوری نانوذرات برای توسعه باتری خبرنگاران

به گزارش گروه فناوری بابا آب داد، شرکت نئوباتری متریالز (NEO Battery Materials) اظهار داشت که با بنیاد دانشگاه و صنعت دانشگاه یونسی کره جنوبی توافق نامه صدور لیسانس امضا نموده تا از سه پتنت ثبت شده مربوط به فناوری پوشش نانوسیلیکون برای مواد آند باتری، این بنیاد استفاده کند.

در اعلامیه مطبوعاتی، مسئولان این شرکت گفتند که این سه پتنت شامل یک ماده فعال کننده الکترود منفی برای باتری ثانویه لیتیوم، روش تهیه آن و باتری ثانویه لیتیوم است. پتنت دوم شامل نانوذرات دی اکسید تیتانیوم سه فازی و روش ساخت آن ها است، در حالی که اختراع سوم به نانوذرات کامپوزیت سیلیکون/ پلیمر، آند باتری ثانویه لیتیوم شامل نانوذرات و روش فراوری نانوذرات کامپوزیت سیلیکون / پلیمر مربوط می گردد.

مواد شرکت نئوباتری متریالز، حاوی سیلیکون است که به دلیل چگالی انرژی فوق العاده بالا، یکی از جذاب ترین مواد آند است.

اسپنسر هو، مدیرعامل شرکت نئوباتری متریالز، می گوید: ما کاملاً معتقدیم که فناوری ما توانایی دستیابی و تحقق بخشیدن به دانسیته انرژی بهبود یافته و عملکرد برتر آندهای ترکیبی مبتنی بر سیلیکون را در باتری های یون لیتیوم دارد. نئوباتری متریالز قادر به فراوری مواد آند با هزینه کم خواهد بود و فراوانی سیلیکون به شما امکان می دهد یک زنجیره ارزش قوی که باعث کاهش بیشتر هزینه ها می گردد را ایجاد کنید.

از نظر هو، سیلیکون به دلیل چگالی انرژی فوق العاده بالا، یکی از جذاب ترین مواد آندی است که بیش از 9.6 برابر ظرفیت در مقایسه با گرافیت معمولی دارد.

مدیر اجرایی این شرکت می گوید: با این حال، مسئله انبساط حجم سیلیسیم در طی جذب لیتیم، مانع اصلی صنعت برای استفاده از این فناوری بوده است.

این شرکت معتقد است که فناوری ایمن می تواند این مسئله خاص مربوط به سیلیکون را مدیریت و حل نماید.

نئوباتری متریالز گفته است که روی اکتشاف و استخراج در بریتیش کلمبیا، کانادا و فراوری سیلیسیم متمرکز خواهد شد.

منبع: پایگاه خبری فناوری نانو ایران

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خرید لیسانس فناوری نانوذرات برای توسعه باتری خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید لیسانس فناوری نانوذرات برای توسعه باتری خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید