تعهد خرید جنجالی پرسپولیس به باشگاه

به گزارش بابا آب داد، باشگاه پرسپولیس یک ماه پس از جذب بازیکنانی همانند علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، دانیال اسماعیلی فر، سعید صادقی، سروش رفیعی، گئورگی گولسیانی و محمدمهدی احمدی سراغ هافبک ذوب آهن اصفهان رفت تا سینا اسدبیگی تبدیل به هشتمین خرید این تیم گردد.

تعهد خرید جنجالی پرسپولیس به باشگاه

هافبک فصل گذشته ذوبی ها در حالی به پرسپولیس پیوست که قرارداد داخلی با اصفهانی ها بسته بود، اما طبق گفته مدیر برنامه هایش به علت واریز اولیه وجه قراردادش پس از بیست روز از مدت زمان امضای آن تصمیم به ترک اردوی این تیم و حضور در ساختمان باشگاه پرسپولیس برای امضای سه ساله قراردادش گرفت.

همین موضوع با واکنش باشگاه ذوب آهن همراه شد تا آن ها اقدام به شکایت از این بازیکن و باشگاه پرسپولیس بگیرند. اسد بیگی پس از شرح نحوه امضای برگه تمدید قرارداد داخلی با ذوب آهن به باشگاه پرسپولیس تعهد داد هرگونه تخلف در این باره بر عهده شخص اوست و بابت امضای قرارداد با پرسپولیس هیچ مشکل حقوقی ندارد.

باشگاه پرسپولیس نیز پس از تأیید معاونت حقوقی مبنی بر بدون مشکل بودن قرارداد این بازیکن، اقدام به انتشار عکس امضای قرارداد او نموده است، اما باز هم پیگیر این موضوع خواهد شد تا بتواند قرارداد هافبک دفاعی تازه وارد تیم را ثبت کند.

منبع: فرارو

به "تعهد خرید جنجالی پرسپولیس به باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعهد خرید جنجالی پرسپولیس به باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید