بسته حوادث در گلستان

به گزارش بابا آب داد، مهمترین حوادث امروز (دوشنبه 8 اردیبهشت 99) را می توانید در این بسته خبری بخوانید.

بسته حوادث در گلستان

به گزارش خبرنگار از ، مهمترین حوادث امروز (دوشنبه 8 اردیبهشت 99) را می توانید در این بسته خبری بخوانید.

سرهنگ سید داوود حسینی، فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت منزل در حوزه استحفاظی، آنالیز موضوع با هدف دستگیری دزد، به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی نهاده شد.

او اضافه نمود: با تقویت گشت زنی های انتظامی، آنالیز های تخصصی و اشراف اطلاعاتی، سرنخ هایی از دزد سابقه دار شناسایی و پایان در عملیاتی غافلگیرانه متهم در مخفیگاهش زمین گیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر گفت: دزد دستگیر شده در تحقیقات مقدماتی پلیس لب به اعتراف گگردد و به ارتکاب 9 فقره سرقت منزل اقرار کرد.

سرهنگ عباس حیدری فرمانده انتظامی بندرگز گفت: ماموران یگان امداد شهرستان حین کنترل خودرو های عبوری در پلیس راه نوکنده به دو دستگاه خودرو حامل بار چوب مشکوک شده و برای آنالیز بیشتر آن را متوقف کردند.

او اضافه نمود: در بازرسی از خودرو های مورد نظر 3 تن چوب جنگلی قاچاق از نوع ممرز و کاج کشف شد.

حیدری گفت: در این راستا دو متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی گردید.

سرهنگ مجتبی مروتی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی گلستان گفت: از جمله مهمترین جرایمی که همیشه می تواند امنیت هر جامعه را تحت تاثیر قرار دهد، سرقت خودرو و موتورسیکلت بوده که علاوه بر زیان اقتصادی حاصل از سرقت، در بعضی از موارد نیز سبب سرعت بخشیدن در ارتکاب سایر جرائم می گردد.

او اضافه نمود: یکی از عمده اقداماتی که همیشه این پلیس در جهت کنترل جرم مذکور پیش رو قرار داده، اجرای طرح های عملیاتی مقطعی بوده که استمرار و پیگیری اجرای آن در بلند مدت نتایج ملموس و قابل قبولی را در بر خواهد داشت.

مروتی با بیان اینکه اجرای مستمر طرح مبارزه با دزدان وسائط نقلیه از ضروریات است، گفت: طی 72 ساعت گذشته و با کوشش بی وقفه ماموران پلیس، 13 دستگاه موتورسیکلت و 3 دستگاه خودرو سرقتی کشف شده است.

سرگرد اسماعیل تازیکی نژاد فرمانده انتظامی کردکوی گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر دپو مقدار قابل توجهی کود شیمیایی قاچاق در یک انبار واقع در شهرستان، رسیدگی به موضوع در دستورکار پلیس امنیت عمومی کردکوی نهاده شد.

او اضافه نمود: ماموران پس از انجام تحقیقات و اطمینان از صحت خبر با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از انبار، 7 تن و 500 کیلو کود شیمیایی قاچاق کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری یک نفر در این عملیات گفت: بنابر اعلام کارشناسان ارزش کالای قاچاق کشف شده حدود 300 میلیون ریال برآورد شده است.

انتهای پیغام / ق

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بسته حوادث در گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته حوادث در گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید