بررسی شرایط کاندیداهای 1400 در احزاب عضو جبهه پیروان آغاز شد

به گزارش بابا آب داد، سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری از تشکیل کمیته ای برای بررسی شرایط کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری در بیشتر احزاب عضو این جبهه خبر داد.

بررسی شرایط کاندیداهای 1400 در احزاب عضو جبهه پیروان آغاز شد

سیدکمال الدین سجادی در گفت وگو با بابا آب داد، با اشاره به فعالیت های اخیر جبهه پیروان رهبری برای انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: متاسفانه بدترشدن شرایط شیوع کرونا در کشور سبب شد که جلسات شورای مرکزی جبهه پیروان که مشارکت نزدیک به 18 حزب و تشکل را به همراه داشت، فعلآ منتفی شود و رایزنی ها و مشورت ها از طریق تلفن یا فضای مجازی انجام شود.

دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان همچنین با اشاره به فعالیت های تشکل متبوع خود برای انتخابات آینده، اظهار کرد: جامعه اسلامی کارمندان اما جلسات خود را برگزار کرده است و در نظر دارد که برای ریاست جمهوری و شورای شهر کار خود را دنبال کند، به هرحال قشری که تشکل ما در جامعه کنندگی می کند از کارمندان شاغل، بازنشسته و بخش خصوصی را در بر می گیرد و این موضوعی است که کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری نیز به آن توجه پیدا کرده اند.

سجادی ادامه داد: به طوری که برای انتخابات ریاست جمهوری برخی از کاندیداهایی که اعلام آمادگی کردند تا با آن دیدار کنیم و برنامه های خود را تشریح کنند، را در نظر گرفته ایم و به تناوب با ایشان دیدار می کنیم.

دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان با بیان اینکه کمیته ای در این تشکل برای بررسی شرایط کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری تشکیل شده است، تاکید کرد: سایر احزابی که جزو جبهه پیروان هستند نیز اکثراً اقشاری محسوب می شوند و آنان هم کار بررسی شرایط کاندیداهای ریاست جمهوری را آغاز کرده و کمیته هایی در این زمینه تشکیل داده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بررسی شرایط کاندیداهای 1400 در احزاب عضو جبهه پیروان آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی شرایط کاندیداهای 1400 در احزاب عضو جبهه پیروان آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید