برای حل مکعب روبیک کوشش می کنید؟ یک اپلیکیشن تقلب برای آن وجود دارد!

به گزارش بابا آب داد، حل یک مکعب روبیک راهی آسان برای تحت تأثیر قرار دادن دوستانتان است ، اما به نظر می رسد این روزها هیچ نیازی به نبوغ ریاضی برای شکستن الگوریتم نیست. با یاری یک اپلیکیشن هوشمند به راحتی می توانید همه ترفندهای حل سخت ترین مکعبهای روبیک را پیدا کنید.

برای حل مکعب روبیک کوشش می کنید؟ یک اپلیکیشن تقلب برای آن وجود دارد!

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، برنامه Magic Cube Solver یک برنامه رایگان برای کاربران iOS است که سریعترین جهت برای حل یک مکعب روبیک را بر اساس الگوی فعلی آن محاسبه می نماید.

برای استفاده از آن ، با وارد کردن اطلاعات مکعب خود با ضربه زدن به مربع ها در مدل برنامه و انتخاب رنگ های مناسب ، آغاز کنید.آمار حل و ابزار گام به گام دستورالعمل های بصری به سرعت برای شما ظاهر می شوند و می توانید از روی این الگو مکعب را به سرعت حل کنید.

نکته عجیب تر این که مهم نیست که با چه شرایطی کار خود را آغاز می کنید ، Magic Cube Solver به شما نشان می دهد چگونه می توانید آن را در کمتر از 22 مرحله حل کنید.این برنامه بیشتر شبیه یک تقلب برای یک امتحان سخت است. اما اگر علاقه مند به افزایش مهارت های مکعب Rubiks Cube خود هستید ، می توانید بعد از وارد کردن اطلاعات خود گزینه یادگیری را انتخاب کنید. این گزینه نه تنها گام هایی را برای حل آن به شما نشان می دهد ، بلکه ترفندهایی را در اختیار شما می گذارد و به شما می آموزد که چگونه الگوهای مختلف را بشناسید و کدام ترفندها بهتر کار می نمایند. هدف نهایی تجهیز شما به مهارت های لازم برای حل هر مکعب روبیک بدون یاری برنامه است.

Magic Cube Solve برای بارگیری از اپ استور به صورت رایگان در دسترس است.

منبع: انتخاب

به "برای حل مکعب روبیک کوشش می کنید؟ یک اپلیکیشن تقلب برای آن وجود دارد!" امتیاز دهید

2 کاربر به "برای حل مکعب روبیک کوشش می کنید؟ یک اپلیکیشن تقلب برای آن وجود دارد!" امتیاز داده اند | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای حل مکعب روبیک کوشش می کنید؟ یک اپلیکیشن تقلب برای آن وجود دارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید