برای بازی با پرسپولیس آماده ایم، امیدوارم دربی به پنالتی نرود

به گزارش بابا آب داد، مجید نامجو مطلق همانند سایر نشست های خبری امروز به جای فرهاد مجیدی در کنفرانس خبری بازی با پرسپولیس حاضر شد و شرایط تیم استقلال را در آستانه دیدار با پرسپولیس تشریح کرد.

برای بازی با پرسپولیس آماده ایم، امیدوارم دربی به پنالتی نرود

وی ابتدا گفت: در لیگ فرسایشی کشورمان لازم است به بازیکنان استراحت داده شود. متاسفانه فدراسیون هیچ کمکی به تیم های کننده ایران نکرد. نمی دانم چرا به این نتیجه رسیدند که بازی در این شرایط و این تاریخ برگزار شود و ما هم این موضوع را می پذیریم و با نهایت قدرت بازی خواهیم کرد.

مربی تیم استقلال با بیان اینکه این تیم شرایط خوبی دارد، به مصدومان و غایبان اشاره کرد و اضافه نمود: چند بازیکن جوان داریم که می توانند نبود این بازیکنان را جبران کنند. خبر خوب برای ما بازگشت علی کریمی است.

نامجومطلق گفت: در دربی فرصت های گل کمتر به دست می آید. قطعا بازی سختی داریم و هر تیمی که از نظر روحی و روانی و تمرکز در شرایط بالاتری باشد برنده می شود.

وی اظهار کرد: سعی کردیم کاملا آرامش را به تیم تزریق کنیم و در یک محیط بسته تمرین کردیم. هر چند زیاد تمرین نکردیم اما از نظر انگیزه بازیکنان ما در شرایط خوبی هستند.

مربی استقلال تهران ادامه داد: با اینکه فشردگی بازی ها سبب شده تا تمرینات کمی داشته باشیم اما شرایط روحی تیم بسیار خوب است و استقلال کاملا آماده بازی با پرسپولیس است. امیدواریم به فینال هم برسیم.

نامجو مطلق تاکید کرد: با توجه به شرایطی که داریم امیدوارم بتوانیم این بازی را با برد پشت سر بگذاریم.

وی درباره عدم حضور تماشاگران یادآور شد: قطعا حضور هواداران باعث دلگرمی هر دو تیم می شد اما این بازی هم شرایط خاص خودش را دارد و قطعا دیدار خوبی را در داخل زمین شاهد خواهیم بود.

نامجو مطلق در پاسخ به این سئوال که آیا فکر می کند بازی در 90 دقیقه به سرانجام برسد یا کار به وقت های اضافی و سپس پنالتی بکشد؟ گفت: این بازی باید برنده داشته باشد. قطعا در شرایط فعلی که باعث فشردگی بازی ها شده است و به سرانجام فصل رسیدیم خستگی در ساق پای بازیکنان است. به همین خاطر امیدوارم در 90 دقیقه بازی تمام شود اما خودمان را کاملا آماده بازی کرده ایم.

مربی آبی پوشان درباره آخرین شرایط مصدومیت روزبه چشمی و علی کریمی گفت: روزبه چشمی، محمد دانشگر و سیاوش یزدانی بازیکنانی هستند که متاسفانه هنوز مصدومیت آنها خوب نشده است. از همه تیم خصوصا سیاوش یزدانی تشکر می کنم که هر طوری شده می خواست به این بازی برسد. دیروز شرایط او را آنالیز کردیم و یزدانی به این بازی نمی رسد چون سلامتی اهمیت بیشتری دارد.

نامجو مطلق درباره اتفاقاتی که در جریان انتخاب داور دربی رخ داد شرح داد: در سه هفته گذشته هجمه ای در این خصوص علیه استقلال راه افتاد. اگر از ابتدای فصل تا اینجای کار داوری ها را آنالیز کنید می بینید که استقلال از همه بیشتر ضربه خورده است.

وی ادامه داد: ما نمی گوییم اشتباهات داوری عمدی بوده. داوران ما شریف هستند. آقای دکتر حیدری یکی از با شخصیت ترین داوران ما هستند. خودم شخصا باید انتقادی کنم که داور در آخرین بازی به آقای قائدی گفته خودتان را الکی زمین نیندازید چون من پنالتی نمی گیرم. همین حرف تمرکز بازیکن ما را به هم زد. اطمینان داریم داور با وجدان کامل بازی را قضاوت خواهد کرد. منتها تقاضای من این است که اشتباهات را به حداقل برساند و تاثیری در نتیجه بازی نداشته باشد.

مربی استقلال درباره حاشیه های بوجودآمده در خصوص سفر احمد سعادتمند به اروپا برای مذاکره با مربیان خارجی سابق این تیم گفت: سفر آقای سعادتمند برای این که مسئله ای در جابجایی بوجود نیاید باید انجام می شد. البته من هم زمان این کار را مناسب ندیدم و امیدوارم بدون حاشیه و استرس برویم بازی را انجام دهیم. شاید آنها هم در معذوریت بودند که رفتند. البته اگر کنار تیم بودند قطعا بهتر بود.

نامجومطلق درباره شایعه استفاده فرهاد مجیدی از ساعت هوشمند برای برقراری ارتباط با خارج از نیمکت گفت: اصلا و ابدا چنین نیست. مجیدی به قدری تمرکزش روی شرایط تیم است که به مسائل دیگر فکر نمی کند. تا به امروز چنین اتفاقی نیفتاده است. به نظرم صحبت درباره برخی مسائل ریز نباید چندان اهمیتی نداشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برای بازی با پرسپولیس آماده ایم، امیدوارم دربی به پنالتی نرود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای بازی با پرسپولیس آماده ایم، امیدوارم دربی به پنالتی نرود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید