بازدید معاون اعتبارات و راهبری شعب بانک صنعت و معدن استان فارس

به گزارش بابا آب داد، عبدالرضا ولی الهی عضو هیأت عامل و معاون اعتبارات و راهبری شعب به همراه سید مهدی صدری رییس اداره بازاریابی و بانکداری شرکتی بانک صنعت و معدن از سه واحد تولیدی بزرگ در استان فارس بازدید نمود.

بازدید معاون اعتبارات و راهبری شعب بانک صنعت و معدن استان فارس

به گزارش خبرگزاری بابا آب داد ، سه واحد تولیدی گروه فاتح صنعت کیمیا، گروه کولر هوایی آبان و گروه سازه پیوند در این سفر مورد بازدید قرار گرفتند.

گروه فاتح صنعت کیمیا با 6 هزار نفر نیروی کار شامل 16 واحد تولیدی در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و خدمات به دکل های نفتی و گازی است.

گروه کولر هوایی آبان با اشتغال 1500 نفر شامل 5 واحد تولیدی در حوزه ساخت تجهیزات نیروگاهی و نفت و گاز می باشد. گروه سازه پیوند نیز با 500 نفر اشتغال در حوزه ساخت سازه های فولادی فعالیت می نماید.

مدیران ارشد و اجرایی بانک در نشست با مسؤلین این واحد های تولیدی ضمن اشاره به لزوم تمرکز حساب شرکت ها و مشتریان در شعب بانک صنعت و معدن و ضرورت استفاده از خدمات اعتباری مانند ضمانتنامه و اعتبارات اسنادی بر تأثیر روابط متقابل و مؤثر بانک با مشتریان خوشنام خود در تسهیل و تسریع ارائه خدمات متنوع بانکی و تسهیلات مورد نیاز آنان تأکید کردند.

همچنین معاون اعتبارات و راهبری شعب و رییس اداره بازاریابی و بانکداری شرکتی بانک صنعت و معدن در جلسه ای که با حضور کارکنان مدیریت استانی این بانک برگزار گردید، ضمن تقدیر از همکاران به بررسی عملکرد هفت ماهه آنان پرداختند و در خصوص اجرای بانکداری شرکتی و پیگیری مسایل و مسائل واحد های تولیدی این استان رهنمودها و راهکارهایی را مطرح نمودند.

در این جلسه مقرر شد تا خاتمه سال همکاران شعب و مدیریت های استانی در خصوص جذب منابع، درآمد های کارمزدی و وصول مطالبات تمامی تلاش و توان خود را به کار گیرند.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "بازدید معاون اعتبارات و راهبری شعب بانک صنعت و معدن استان فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید معاون اعتبارات و راهبری شعب بانک صنعت و معدن استان فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید