این ماده غذایی محبوب عامل ریزش مو است

به گزارش بابا آب داد، مصرف مواد غذایی و مکمل هایی خاص و بعلاوه ورزش کردن ممکن است به محافظت از تار های موی شما در برابر ریزش یاری نمایند.

این ماده غذایی محبوب عامل ریزش مو است

به گفته کورتنی دی آنجلو، متخصص تغذیه، یکی از مواد غذایی کلیدی که می تواند موجب ریزش مو گردد و در صورت تجربه این شرایط باید از آن پرهیز کرد، ممکن است موجب شگفتی بسیاری از ما گردد.

ماهی تن، شمشیرماهی، کوسه و شاه ماهی خال مخالی از جمله بدترین مواد غذایی برای ریزش مو هستند.

باید به این نکته توجه داشت که ماهی سرشار از مواد مغذی مختلف است و فواید سلامتی مختلفی را ارائه می نماید. به عنوان نمونه، ماهی های چرب مانند سالمون با کاهش خطر بیماری قلبی عروقی، بهبود عملکرد شناختی و حتی یاری به کاهش علائم افسردگی پیوند خورده اند. در شرایطی که ماهی می تواند برای سلامتی انسان معجزه کند، آگاهی از خطرات بالقوه مصرف بیش از حد انواع خاصی از ماهی، با توجه به سطوح بالای جیوه در آنها، اهمیت دارد.

به گفته دی آنجلو، سطوح بالای جیوه با ریزش مو پیوند خورده است و ماهی هایی که پیشتر به آن ها اشاره شد نسبت به دیگر گزینه های غذا هایی دریایی دارای سطوح بالاتری از جیوه هستند. پس اگر با ریزش مو روبرو هستید، پرهیز از مصرف ماهی هایی که اشاره شد شامل تن، شمشیرماهی، کوسه و شاه ماهی خال مخالی برترین گزینه است.

منبع: برنا

منبع: فرادید

به "این ماده غذایی محبوب عامل ریزش مو است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این ماده غذایی محبوب عامل ریزش مو است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید