اهدای اقلام بهداشتی به بچه ها کار و خیابان برای پیشگیری از ابتلا به کرونا

به گزارش بابا آب داد، رئیس سازمان بهزیستی کشور از اهدای اقلام بهداشتی به بچه ها کار و خیابان و همچنین ارائه آموزش به آنها برای پیشگیری از ابتلای این بچه ها به ویروس کرونا خبر داد.

اهدای اقلام بهداشتی به بچه ها کار و خیابان برای پیشگیری از ابتلا به کرونا

به گزارش بابا آب داد، وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور امروز (شنبه 24 اسند) گفت: در هفته پایانی سال طرح آموزش و اهدای اقلام بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده بین بچه ها کار و خیابان به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در سراسر کشور اجرا می شود.

وی ادامه داد: این طرح با همکاری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و از سوی بهزیستی اجرا خواهد شد.

قبادی دانا اظهار کرد: در اجرای این طرح، کارشناسان اورژانس اجتماعی در خیابان ها آموزش های لازم را برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و شیوع آن به بچه ها کار و خیابان خواهند داد و جنبه های مختلف خطر را به این بچه ها گوشزد خواهند کرد.

وی اضافه کرد: کارشناسان اورژانس اجتماعی همچنین روش های پیشگیری و جلوگیری از آلودگی و سرایت ویروس کرونا را به بچه ها کار و خیابان آموزش می دهند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: در خلال این طرح، بسته های اقلام بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده برای استفاده شخصی بچه ها کار و خیابان در اختیارشان قرار داده خواهد شد.

وی تاکید کرد: این طرح با همکاری کارشناسان اورژانس اجتماعی و فعالان سازمان های مردم نهاد فعال در امور بچه ها کار و خیابان اجرا می شود.

قبادی دانا یادآور شد: رویکرد این طرح کاهش آسیب و جلوگیری از افزایش شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور است.

منبع: همشهری آنلاین

به "اهدای اقلام بهداشتی به بچه ها کار و خیابان برای پیشگیری از ابتلا به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای اقلام بهداشتی به بچه ها کار و خیابان برای پیشگیری از ابتلا به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید