الهام حمیدی باز هم حسرت آور شد

به گزارش بابا آب داد، خبرنگاران: عکس جدیدی از الهام حمیدی منتشر شده است که او را با ترکیب لباس جدیدی نشان می دهد.

الهام حمیدی باز هم حسرت آور شد

الهام حمیدی بعد از ازدواجش حاشیه های زیادی داشته است که بیشتر این حاشیه های الهام حمیدی مربوط به حضور مشترک با همسرش در مراسمات مختلف است چرا که عده ای می گویند که همسر الهام حمیدی از وی کوچکتر است. الهام حمیدی به تازگی صاحب فرزند شده است و این روزها الهام حمیدی هم جنجال های زیادی را در پی داشته است.

به گزارش بابا آب داد، در این عکس الهام حمیدی با ترکیبی مجذوب نماینده دیده می گردد که علاوه بر زیبایی، بسیار با وقار و شکیل است.

الهام حمیدی و امین زندگانی در سریال شبکه سه

شهرام شاه حسینی سریال همه چیز آنجاست را در 50 قسمت به تهیه نمایندگی داوود هاشمی تا چند روز آینده، جلوی دوربین می برد.

اوود هاشمی تهیه نماینده همه چیز آنجاست از کلید خوردن این سریال طی چند روز آینده اطلاع داد و گفت: مراحل پیش فراوری سریال کامل شده است و تا چند روز دیگر تصویربرداری را شروع می کنیم.

این سریال با داستان زندگی خانواده محسن با بازی محمد عمرانی شروع می گردد. این خانواده دارای 6 عضو است و امین زندگانی در نقش مهدی پسر او، حسین مهری در نقش دیگر فرزند او مهران و حدیث میرامینی در نقش مهرنوش دختر محسن بازی می نماید. بعلاوه الهام حمیدی در این سریال بازیگر نقش پرستو همسر مهدی است و مهرانه مهین ترابی نقش اکرم مادر خانواده را بازی می نماید.

وی درباره فضای کلی قصه ادامه داد: سریال همه چیز آنجاست یک ملودرام اجتماعی است و محور آن خانواده است. 50 قسمت 40 دقیقه ای دارد. این سریال یکی از معدود آثار پربازیگر است. در این پروژه حدود 25 بازیگر اصلی و 22 بازیگر مهمان نقش آفرینی می نمایند. در مجموع بیش از 40 بازیگر در سریال حضور دارند. بخشی از داستان با قصه خانواده محسن پیش می رود و در ادامه داستانک ها و قصه های فرعی متعددی در دل قصه اصلی به وجود می آیند.

وی پیش بینی خود را از زمان انتها فراوری کار این طور اعلام کرد: فراوری سریال به طور تقریبی تا قبل از شروع زمستان به انتها می رسد.

هاشمی در پاسخ به این که آیا پیش از این با شهرام شاه حسینی همکاری داشته است یا نه، اضافه کرد: قرار بود یک تله فیلم را با همکاری ایشان تهیه کنیم که متاسفانه فرصت آن فراهم نشد.

سریال همه چیز آنجا کاری از گروه فیلم و سریال شبکه سه سیماست که به کارگردانی شهرام شاه حسینی خلاصه داستان زیر را شامل می گردد:

کارگاه فراوریی خانواده ای قدیمی به دلیل ورود کالاهای خارجی به تعطیلی کشانده می گردد و مهدی پسر بزرگ خانواده درگیر و دار برطرف مسائل به وجود آمده به بسیاری از رازهای خانواده…

متن این سریال به وسیله فیروزه قشقایی در حال نگارش است و سید مجید میرمیران و علیرضا افخمی به اسم مشاوران فیلمنامه و سریال گروه را همراهی می نمایند. بعلاوه بعضی دیگر از عوامل سریال عبارتند از:

مدیر تصویربرداری: محمد ناصری، طراح صحنه و لباس: آیدین ظریف، مدیرصدابرداری: مرتضی اصلان زاده، طراح گریم: محسن دارسنج، مدیر فراوری: مهدی بدرلو، مدیر تدارکات: سعید عطایی، برنامه ریز: مجید پیروز، منشی صحنه: سهیلا کاشفی، روابط عمومی: الهام رضایی و…

منبع: رکنا

به "الهام حمیدی باز هم حسرت آور شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهام حمیدی باز هم حسرت آور شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید