اعتراض شدید استقلالی ها به کمیته انضباطی: مگر خون حامد لک رنگین تر است که محروم نمی گردد؟

به گزارش بابا آب داد، فرایند اعتراض شدید طرفداران استقلال در فضای مجازی نسبت به حرکت حامد لک و عدم برخورد فدراسیون فوتبال با این مسئله تا دیروز ادامه داشت.

اعتراض شدید استقلالی ها به کمیته انضباطی: مگر خون حامد لک رنگین تر است که محروم نمی گردد؟

به گزارش گروه ورزشی بابا آب داد، پس از خاتمه جدال پرسپولیس و ذوب آهن، هواداران استقلال ابتدا حدود یک ساعت در فضای مجازی کرکری خواندند و پیروز نشدن حریف سنتی خود را جشن گرفتند ولی پس از آن در یک حرکت همه گیر، مطلبی میان صفحات و کانال های استقلالی به صورت مشترک بازنشر داده شد و همزمان با آن نقدها بسیار تندی از طرف آنها متوجه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شد. استقلالی ها رکن قضایی فدراسیون را متهم به نگاه دوسویه می کردند و تأکید داشتند اگر قرار است قوانین انضباطی لیگ برتر به صورت کامل و یکسان اجرا گردد، هیچ تفاوتی نباید میان پرسپولیسی ها و سایر حاضران در این مسابقات باشد.

محرومیت دستیار رحمتی

دلیل اعتراض شدید و دامنه دار استقلالی ها، رفتاری بود که از نظر آنها باید با برخورد قاطع داور بازی پرسپولیس - ذوب آهن روبرو می شد و علاوه بر آن، کمیته انضباطی نیز باید بلافاصله دستور موقت صادر می کرد ولی چنین کاری را در خصوص دروازه بان پرسپولیس نکرد! هواداران استقلال فیلمی را در فضای مجازی منتشر کردند که طی آن در دقیقه 86 مسابقه هنگامی که ذوب آهن قصد ارسال ضربه کرنر روی دروازه پرسپولیس را دارد، حامد لک برای برهم زدن تمرکز آنها یک توپ دیگر داخل زمین می اندازد و همین مسئله موجب توقف و ایجاد وقفه چند ثانیه ای درون میدان شد. استقلالی ها مدعی اند در جریان بازی شهرخودرو و آلومینیوم، علی اصغر قربانعلی پور یکی از دستیاران مهدی رحمتی برای جلوگیری از ضدحمله اراکی ها دقیقاً همین کار را از کنار زمین انجام داد و علاوه بر دریافت کارت قرمز از داور، فدراسیون فوتبال هم بلافاصله حکم محرومیت این مربی را صادر کرد ولی حالا هیچ تصمیمی در خصوص سنگربان پرسپولیس بابت انجام حرکت مشابه صورت نگرفته است.

همه غیر از پرسپولیسی ها

فرایند اعتراض شدید هواداران استقلال در فضای مجازی نسبت به حرکت حامد لک و عدم برخورد فدراسیون فوتبال با این مسئله تا دیروز ادامه داشت و استقلالی ها تأکید داشتند جرم دروازه بان پرسپولیس دقیقاً مانند دستیار مهدی رحمتی بود ولی قربانعلی پور محروم شد و لک بدون هیچ مسئله ای مهیای جدال بعدی پرسپولیس می گردد. هواداران استقلال مدعی بودند بازیکنان پرسپولیس و سنگربان این تیم از یک حصار نامرئی استفاده می نمایند و به همین خاطر هیچ محرومیتی برای حامد لک در نظر گرفته نشده ولی یک مربی دیگر به خاطر حرکتی مشابه باید محکومیت انضباطی داشته باشد. جالب این که بعضی صفحات هواداری استقلال مدعی بودند مگر خون دروازه بان پرسپولیس از بقیه حاضران در لیگ برتر رنگین تر است که نباید بابت چنین تخلفی محروم گردد؟

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اعتراض شدید استقلالی ها به کمیته انضباطی: مگر خون حامد لک رنگین تر است که محروم نمی گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض شدید استقلالی ها به کمیته انضباطی: مگر خون حامد لک رنگین تر است که محروم نمی گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید