اخبار باشگاه استقلال، یک تغییر مهم در ترکیب استقلال خبرنگاران

به گزارش بابا آب داد، استقلال در بازی با بعدی میهمان مس رفسنجان است و شاید محمود فکری برای این بازی تغییراتی در ترکیب تیمش ایجاد کند.

اخبار باشگاه استقلال، یک تغییر مهم در ترکیب استقلال خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی بابا آب داد، یکی از این تغییرات در چارچوب دروازه است و قرار است رشید مظاهری جای خود را به حسین حسینی بدهد. مرد شماره یک آبی ها در سرانجام بازی با نساجی که با پیروزی یک بر صفر تیمش همراه بود علیه محمود فکری مصاحبه کرد و گفت تفکرات محمود فکری موجب می شود او و دیگر دروازه بان استقلال تحت فشار بازی کنند و از نگاه سرمربی استقلال آنها نباید در جریان بازی ها گلی دریافت کنند. سرمربی تیم استقلال به دلیل در پیش بودن بازی با سپاهان این مصاحبه و حتی رفتار وریا را نشنیده و ندیده گرفت. همه به وضوح دیدند وریا بعد از تعویض ناراحتی اش را نشان داد و مستقیم به رختکن رفت اما سرمربی تیم استقلال تلاش کرد این موضوع را طبیعی جلوه دهد. خیلی از پیشکسوتان استقلال که در اینباره مصاحبه کردند به صراحت گفتند اگر به جای محمود فکری بودند به رشید و وریا در بازی با سپاهان بازی نمی دادند.

استقلال در بازی با سپاهان ارائه گر بازی خوبی نبود و در نهایت نتیجه را 2 بر صفر واگذار کرد و رشید مظاهری هم در چارچوب دروازه آن شرایط ایده آل و همیشگی را نداشت. بر همین اساس به نظر می رسد محمود فکری قصد دارد برای بازی با مس رفسنجان در هفته اول دور برگشت به حسین حسینی بازی دهد و او را به مرد شماره یک تیمش تبدیل کند. حسین حسینی بعد از بازی با فولاد جای خود را به رشید مظاهری داد و هفته های متمادی روی نیمکت نشست تا اینکه در دیدار با نفت مسجدسلیمان شرایط حضور در ترکیب ثابت تیم را پیدا کرد. این جابجایی با توجه به اشتباهی که حسینی در سیو ضربه نیما انتظاری داشت موجب انتقاد از تصمیم محمود فکری شد اما به نظر می رسد این بار سرمربی تیم استقلال برای این تصمیم دلایل قانع کننده ای دارد. مصاحبه رشید علیه سرمربی و نمایش دور از انتظار در بازی با سپاهان؛ همه این ها به کنار. سیدحسین حسینی مدت ها مرد شماره یک آبی ها بوده و در چارجوب دروازه اسقلال دروازه بان باتجربه ای به شمار می رود. هر چند در برخی بازی ها فراز و نشیب هایی داشته اما محمود فکری مایل است به اصول مربیگری در فوتبال بیشتر توجه کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اخبار باشگاه استقلال، یک تغییر مهم در ترکیب استقلال خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخبار باشگاه استقلال، یک تغییر مهم در ترکیب استقلال خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید