یزدانی: عدالت رعایت گردد می توانیم قهرمان شویم

به گزارش بابا آب داد، تهران (پانا) - دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد در گروه ب با برگزاری مسابقات تیم های صنایع مازندران، ستارگان ساری، خراسان جنوبی و باشگاه ورزشی مقاومت در شهر ساری به سرانجام رسید.

یزدانی: عدالت رعایت گردد می توانیم قهرمان شویم

رضا یزدانی سرمربی تیم کشتی آزاد صنایع مازندران پس از صعود به دور بعدی رقابت های لیگ در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی گفت: ما در دور رفت نتوانستیم از همه ظرفیت های خود استفاده کنیم اما در دور برگشت تقریبا نفراتی که در اختیار نداشتیم به ما اضافه شدند و درمجموع بچه ها عملکرد نسبتا مطلوبی داشتند.

دارنده 2 مدال طلا و 2 برنز دنیا تأکید کرد: هنوز از همه توان خود استفاده نکردیم و مطمئن باشید برای مرحله نیمه نهایی و فینال تیم ما تقویت خواهد شد چراکه همچنان در بعضی اوزان با مشکل مواجهیم.

یزدانی اضافه کرد: رقابت در گروه ب لیگ برتر کشتی آزاد نسبت به سایر گروه ها سخت تر بود چراکه تیم ستارگان با توجه به پتانسیل کشتی گیران داخلی و خارجی یکی از مدعیان بود اما به لطف خدا و کوشش اعضای تیم توانستیم راهی دور بعد شویم.

دارنده 3 مدال طلای بازی های آسیایی بابیان اینکه امیدوارم عدالت در همه ابعاد رعایت گردد توضیح داد: اگر در پی جذب اسپانسرها برای کشتی هستیم باید آن ها را دلگرم کنیم، یکی از مواردی که در سال های اخیر همیشه باعث دور شدن حامیان اقتصادی شده عدم رعایت عدالت و اتفاقاتی است که شاید باز کردن آن در این مجال خوشایند نباشد، اما ما به فدراسیون کشتی و سازمان لیگ اعتماد کامل داریم و امیدوار هستیم با اجرای صحیح قانون و عدالت محوری موجب شوند همه چیز در وسط میدان مسابقه معین گردد و هر تیمی برتر بود به حقش برسد.

سرمربی تیم کشتی آزاد صنایع مازندران در سرانجام مطرح کرد: برای حضور در مرحله نیمه نهایی و فینال برنامه داریم و سکوی قهرمانی را نشانه گرفته ایم و برای رسیدن به این مهم با همه توان کوشش خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "یزدانی: عدالت رعایت گردد می توانیم قهرمان شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یزدانی: عدالت رعایت گردد می توانیم قهرمان شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید