کدام خودروها جریمه کرونایی نمی شوند؟

به گزارش بابا آب داد، رئیس پلیس پایتخت چرایی جریمه کردن خودروهایی که در آنها خانواده هستند و از ماسک استفاده نمی نمایند را شرح داد و گفت: تا به امروز 6 هزار و 22 جریمه عدم استفاده از ماسک صادر شده است.

کدام خودروها جریمه کرونایی نمی شوند؟

به گزارش گروه رسانه های بابا آب داد، به نقل از مهر سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چرا پلیس خودروهایی که حامل خانواده هستند و از ماسک استفاده نمی نمایند را جریمه می نماید، اظهار کرد: اینکه بخواهیم دهها و صدها خودرو را متوقف کنیم و از آنها سوال کنیم که آیا خانواده یا مسافر هستند، کار سختی است و حجم نیروی بسیاری می خواهد و زمانبر است.

وی ادامه داد: هنگامی که افراد به بیرون از خانه می فرایند، باید از ماسک استفاده نمایند که این امری طبیعی به شمار می رود بنابراین انتظار می رود که در خودرو هم از ماسک استفاده نمایند.

رئیس پلیس پایتخت اضافه کرد: ما فقط خودرویی که تک سرنشین باشد و راننده اش از ماسک استفاده نکرده باشد را جریمه نمی کنیم ولی خودروهایی که دو یا بیشتر سرنشین داشته باشند و ماسک نداشته باشند را حتماً جریمه خواهیم کرد چرا که نمی توان جلوی هر خودرو را گرفت و این سوال را پرسید که خانواده هستید یا خیر؟

صدور 6 هزار و 22 جریمه تا به امروز

رحیمی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه تا به امروز چه تعداد برگ جریمه برای افرادی که از ماسک استفاده نکرده اند، صادر شده است؟ گفت: تا به امروز 6022 برگ جریمه برای افرادی که در خودرو از ماسک استفاده نکرده اند، از سوی پلیس صادر شده است.

وی با اشاره به مبلغ جریمه عدم استفاده از ماسک گفت: همانطور که پیشتر اعلام شده، مبلغ جریمه برای راننده ای که از ماسک استفاده نکرده باشد،100 هزار تومان و به ازای هر نفر که در داخل خودرو از ماسک استفاده نکرده باشد، 20 هزار تومان جریمه می گردد.

اخبار گروه سایر رسانه ها صرفا بازنشر اخبار سایت ها و خبرگزاری هاست و بابا آب داد هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کدام خودروها جریمه کرونایی نمی شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام خودروها جریمه کرونایی نمی شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید