پیکه: شکست مقابل لیورپول بدترین باخت دوران فوتبالم بود

به گزارش بابا آب داد، مدافع باسابقه اسپانیایی بارسلونا شکست سال 2019 مقابل لیورپول را بدترین باخت دوران فوتبال خود نامید.

پیکه: شکست مقابل لیورپول بدترین باخت دوران فوتبالم بود

به گزارش بابا آب داد و به نقل از دیلی میل، جرارد پیکه در جدیدترین مصاحبه خود تاکید کرد تمام تمرکزش روی تمام کردن دوران فوتبال خود است و به مسائل بیرونی باشگاه کاری ندارد. او درباره این موضوع گفت: در این چند سال اطلاعات زیادی از باشگاه به دست آوردم و می خواستم ببینم آنها چطور این انتخابات را برگزار می کنند. با این حال تمام تمرکز من روی این است که فوتبالم را تمام کنم. برای لاپورتا آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم بتواند انتظارات را برآورده کند. من به این مسئله کاری ندارم که در آینده رئیس بارسلونا شوم یا خیر بلکه می خواهم فعلا فقط به فوتبال بازی کردن فکر کنم.

او در ادامه درباره بزرگترین شکست دوران فوتبال خود گفت: بازی با لیورپول در سال 2019. ما در خانه 3 گل به حریف زدیم و حاشیه امنیت خوبی داشتیم ولی متاسفانه در دیدار برگشت شکست بدی خوردیم و حذف شدیم. من آدمی نیستم که بعد از شکست خیلی عصبی شوم و چیزی این طرف و آن طرف پرت کنم ولی بعد از آن بازی دقیقا این کار را می کردم و خیلی ناراحت و عصبی شده بودم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیکه: شکست مقابل لیورپول بدترین باخت دوران فوتبالم بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیکه: شکست مقابل لیورپول بدترین باخت دوران فوتبالم بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید