پرسپولیس جانشین یحیی را انتخاب کرد؟ مربی جوان و لیگ رجحان

به گزارش بابا آب داد، خبرنگاران: داستان جابجایی پرسپولیس تبدیل به کلافی سردگم شده است. طرفداران از نتایج این روز های تیم و بازیکنانی که در این فصل برای باشگاه خریداری شده رضایتی ندارند. بعلاوه در بین آن ها برای ماندن و یا رفتن یحیی گل محمدی، دودستگی ایجاد شده و اتحادی دیده نمی گردد.

پرسپولیس جانشین یحیی را انتخاب کرد؟ مربی جوان و لیگ رجحان

به گزارش بابا آب داد، همین موارد هر روز به شایعات پیرامون این باشگاه دامن می زند؛ از لیست ورودی و خروجی ها صحبت زیادی می گردد و باشگاه هم به غیر از تکذیب کار دیگری از دستش برنمی آید. اگر تا همین دیروز شایعات فقط مربوط به لیست بازیکنان می شد، اما به تازگی شایعه ای درباره سرمربی بعدی پرسپولیس و جانشین یحیی گل محمدی در فضای مجازی شکل گرفته است. گفته می گردد پرسپولیسی ها محمد ربیعی، سرمربی جوان تیم مس رفسنجان را برای جانشینی یحیی در نظر گرفته اند.

بعد از این شایعه، اما اتفاق جالبی اتفاق افتاده است؛ ربیعی که در آستانه اخراج از تیم مس قرار داشت به یکباره با حمایت باشگاهش روبرو شده است. آن ها بعد از شنیدن این شایعه از اخراج ربیعی پشیمان شده به این امید که بتوانند بعد از مذاکره با پرسپولیس برای انتقال سرمربی شان از تیم مرکز نشین مبلغی دریافت نمایند. این موضوعی است که علی علیزاده معاون ورزشی باشگاه مس در مصاحبه با فرهیختگان به آن اشاره نموده و گفته است: ربیعی با ما قرارداد دارد و به قراردادش پایبند است. از ما پرسیدند که باشگاه پرسپولیس و سپاهان ربیعی را می خواهند؟ درچنین شرایطی ما دو حالت داریم؛ یا پیشنهادی رسمی به باشگاه ارسال می گردد یا پیشنهادی غیررسمی با مدیربرنامه های مربی مطرح می نمایند. ممکن است به مدیربرنامه های این مربی پیشنهاد داده باشند، ولی به باشگاه مس رفسنجان هیچ درخواست رسمی نیامده است. اگر درخواست رسمی می آمد ما مانع پیشرفت سرمربی تیم خود نمی شدیم. قطعا با او صحبت می کردیم و اگر میل به رفتن داشت با هم توافق می کردیم. ما می خواهیم مربی جوانی که در باشگاه ما پیشرفت نموده بیشتر رشد کند و مانع او نمی شویم. وقتی پیشنهاد رسمی به ما نشده ما هم شنیده ها را جدی نمی گیریم. او با ما قرارداد دارد و اگر بخواهد برود مذاکره می کنیم ما او را پرورش دادیم و حالا باید از به ثمر رسیدنش سود ببریم. خودش اگر بخواهد برود، صحبت می کنیم و نمی گذاریم دو طرف ضرر نمایند.

منبع: فرارو

به "پرسپولیس جانشین یحیی را انتخاب کرد؟ مربی جوان و لیگ رجحان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس جانشین یحیی را انتخاب کرد؟ مربی جوان و لیگ رجحان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید