واکنش عجیب گل محمدی به بازی کسل کننده پرسپولیس مقابل ملوان ، نباید در خصوص تغییر درویش حرف بزنم!

به گزارش بابا آب داد، سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری سرانجام ملاقات مقابل ملوان اظهار داشت که تیمش نمایش زیبا و جذابی داشته است.

واکنش عجیب گل محمدی به بازی کسل کننده پرسپولیس مقابل ملوان ، نباید در خصوص تغییر درویش حرف بزنم!

به گزارش بابا آب داد آنلاین، یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس بعد از ملاقات تیمش مقابل ملوان در نشست خبری در مورد این بازی اظهار کرد: بازی مجذوب نماینده و زیبایی را در مجموع انجام دادیم. حیف بود که این بازی تماشاگر نداشت. دوست داشتیم مقابل تماشاگران این بازی خوب را انجام می دادیم تا همه لذت می بردند. امیدوارم در بازی های آینده تماشاگران بیایند چون فوتبال بدون تماشاگران لطفی ندارد. بازی در استادیوم خالی خوب نیست. در اروپا تماشاگران در استادیوم هستند اما ما اینجا اندر خم یک کوچه هستیم.

وی ادامه داد: به بازیکنانم تبریک می گویم. بازی پایاپایی را انجام دادند. ملوان هم تیم خوب و جوانی است که مهره های خوبی دارد. در نیمه دوم و در همه صحنه ها بازیکنانم با همه وجود کار کردند و دوئل ها را بردیم. گل قشنگ و زیبایی هم زدیم و از نتیجه راضی هستم. درباره اتفاقات آخر بازی جا دارد که از داور بازی تشکر کنم. نه اینکه بازی را بردیم این را بگویم اما واقعا داور و یاری داور در این بازی خیلی خوب بود. یکی از زیبایی های این بازی عملکرد داوران بازی بود.

سرمربی پرسپولیس درباره شایعاتی مبنی بر تغییر و تحول در کادر مدیریت این باشگاه گفت: باید درباره بازی حرف بزنیم. سرمربی نباید در مورد این اخبار حرف بزند اما در این چند سالی که در پرسپولیس هستم باید بگویم که از عملکرد آقای درویش راضی هستم. او در شرایط سختی تیم را تحویل گرفت. از هیات مدیره باشگاه تشکر می کنم و امیدوارم با حضورشان به تیم یاری نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "واکنش عجیب گل محمدی به بازی کسل کننده پرسپولیس مقابل ملوان ، نباید در خصوص تغییر درویش حرف بزنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش عجیب گل محمدی به بازی کسل کننده پرسپولیس مقابل ملوان ، نباید در خصوص تغییر درویش حرف بزنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید