مشکل ممنوع الورودی بعضی دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی حل شد

به گزارش بابا آب داد، رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران از حل مشکل بعضی دانشجویان برای ورود به این دانشکده اطلاع داد.

مشکل ممنوع الورودی بعضی دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی حل شد

به گزارش ایلنا، غلامرضا جمشیدی ها رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران در واکنش به خبر مربوط به ممنوع الورودی بعضی دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران گفت: این مسئله برای بعضی از دانشجویان به وجود آمده بود، من با حراست در این زمینه صحبت کردم و خواستم که اجازه بدهند این دانشجویان وارد دانشکده شوند که این رخ داد.

جمشیدی ها در مورد پیگیری مشکل این تعداد از دانشجویان برای ورود به دانشکده علوم اجتماعی گفت: در این رابطه صحبت هایی نموده ایم، اما هنوز به نتیجه کامل نرسیدم. آن چیزی که به دانشکده علوم اجتماعی ارسال شده را مقامات بالاتر از من فرستاده اند و حراست نیز به لحاظ قانونی زیرنظر رئیس دانشکده نیست. بحث هایی وجود دارد و گفته اند بعضی دانشجویان اجازه ورود ندارند و حتما مسائلی وجود داشته است که من جزئیات پرونده هایشان را نمی دانم.

وی اظهار داشت: در عین حال دانشگاه اینطور تشخیص داده بود و من صحبت کردم و خواستم که اگر ممکن است به آن دانشجویان اجازه ورود بدهند که این رخ داد و مشکل این دانشجویان برای ورود حل شد.

استاد دانشگاه تهران در ادامه در پاسخ به این پرسش که آیا کلاس های دانشکده علوم اجتماعی در حال حاضر به طور کامل تشکیل می گردد؟ اظهار کرد: بله، الان شرایط خیلی خوب است و در همه مقاطع، کلاس ها تشکیل می شوند. در حال حاضر شرایط در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران خوب است.

منبع: فرارو

به "مشکل ممنوع الورودی بعضی دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی حل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل ممنوع الورودی بعضی دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی حل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید