قتل مرموز زن 42ساله در خانه دوستش

به گزارش بابا آب داد، زن 42ساله در راهروی خانه دوستش به طرز مرموزی با ضربه های چاقو به قتل رسید.

قتل مرموز زن 42ساله در خانه دوستش

به گزارش گروه حوادث بابا آب داد از روزنامه جام جم، شامگاه شنبه یازدهم اردیبشهت سال جاری زنی به پلیس 110 تهران زنگ زد و از زخمی شدن مهمان خانه اش اطلاع داد. ماموران کلانتری امامزاده حسن (ع) برای آنالیز ماجرا به خانه دوطبقه که در خیابان ابوذر تهران بود اعزام شدند.

آنها با جسد زن 42ساله در راهروی طبقه اول ساختمان روبه رو شدند. 12 ضربه چاقو به بدن وی اصابت نموده و گلوی او نیز با چاقو بریده شده بود.

با هماهنگی بازپرس جنایی تهران جسد این زن به پزشکی قانونی منتقل شد. زن 39ساله صاحبخانه که مقتول مهمان او بود، به عنوان تنها مظنون پرونده در محل جنایت بازداشت و برای ادامه تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی تهران منتقل شد.

زن جوان دیروز در جریان تحقیقات قضایی-پلیسی گفت: من به دلیل اختلاف هایی که با شوهرم داشتم از او جدا شده و در طبقه دوم ساختمان محل جنایت زندگی می کردم. دوست 42ساله ام متاهل بود و هرازگاهی به دیدنم می آمد. آن شب نیز برای دیدنم آمده بود. او در اتاق نشیمن نشسته و من در آشپزخانه مشغول پختن غذا بودم. زنگ در خانه ام به صدا درآمد. از دوستم خواستم ببیند چه کسی است.

او که آیفون را برداشت به من گفت صدا نمی آید و نمی داند چه کسی پشت در خانه است. بعد هم جلوی در رفت. هنوز دو دقیقه ای از رفتنش نگذشته بود که صدای فریاد و جیغ شنیدم. شوکه شده و از آشپزخانه سراسیمه خود را به طبقه پایین رساندم. دیدم مردی در حال فرار از ساختمان است. دوستم نیز بر اثر اصابت ضربه های متعدد چاقو به شدت زخمی شده و گلویش هم ضربه خورده و در راهروی طبقه اول افتاده بود.

به اورژانس و پلیس زنگ زدم که آمدند اما کوشش های نیروهای امدادی نتیجه نداد و دوستم به دلیل شدت خونریزی فوت کرد. نمی دانم آن مرد مهاجم چه کسی بود و با چه انگیزه ای دوستم را به قتل رساند.

حبیب الله صادقی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر به جام جم گفت: زن صاحبخانه تا تکمیل تحقیقات در بازداشت است و قرار شده دوربین های مداربسته اطراف محل قتل برای آنالیز ادعای این زن بازبینی گردد.

منبع: جام جم آنلاین

به "قتل مرموز زن 42ساله در خانه دوستش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل مرموز زن 42ساله در خانه دوستش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید